League of Legends r.

Polski cover Endless Starlight od NanoKarrin

O animacji stworzonej do serii skórek Star Guardian słyszała większość graczy LoL-a, którzy śledzą nowinki związane z tą grą. Niedawno w sieci pojawił się polski cover piosenki Endless Starlight, która promowała wydanie tych właśnie skórek. 

star-guardian

Pojawienie się nowych skórek z serii Star Guardian, było swojego czasu wielkim wydarzeniem. Fani rysowali dziesiątki fanartów, pojawiły się przeróżne cosplaye (Cosplay Star Guardian JannyCosplay Star Guardian Jinx) oraz komiksy (Star Guardian komiks od Zulidoodles!). Sam klip promujący skórki obejrzało do dzisiaj ponad 8 milionów osób. Mowa oczywiście o Burning Bright – Star Guardian Music Video. Japońska wersja kliku otrzymała swoją wersję piosenki o tytule Endless Starlight. To czy jest to wersja lepsza czy gorsza zależy już od gustu danego słuchacza (możecie napisać w komentarzach, która podoba Wam się bardziej).

Parę dni temu na polskim kanale zajmującym się podkładaniem głosu pod anime oraz tworzeniem coverów do różnych zagranicznych (szczególnie japońskich) piosenek, pojawiła się polska wersja piosenki Endless Starlight. Mowa o kanale NanoKarrin. Przyznam, że nie trafiłabym na ten filmik, gdyby nie fakt, że zainteresowano się nim na oficjalnym profilu LoL-a na facebooku – League of Legends – Polska.

Na pewno wśród czytelników How2Play znajdą się Ci, którzy lubią japońską wersję piosenki Star Guardian, także być może chętnie posłuchają jej polskiego odpowiednika.

Polski cover Endless Starlight od NanoKarrin

Oczywiście dla porównania japońska wersja piosenki:

Jak podoba Wam się to wykonanie? Być może wolelibyście cover Burning Bright? Napiszcie w komentarzach jakie są Wasze odczucia.