League of Legends r.

Cosplay Star Guardian Jinx

Najnowsza skórka do Jinx - Star Guardian cieszy się wielką popularnością. Nikogo nie dziwią dziesiątki fanartów. Przyszedł czas na cosplay. Oto Czarodziejka Gwiazd Jinx w realnej wersji. 

Może część z Was kojarzy Mise Chiang. Cosplayarka ta ma naprawdę pokaźną liczbę fanów. Przebiera się ona za postacie z gier i anime. W jej galerii możemy znaleźć stroje z Overwatcha, Doty 2 i oczywiście League of Legends. I choć cosplay Akali czy Ahri w tradycyjnej skórce nikogo aż tak nie zainteresuje (w Internecie jest tego setki) to zrobienie stroju do najnowszego skina Star Guardian było strzałem w dziesiątkę. Po paru dniach post z jej zdjęciami zgarnął ponad 6,4 tysiąca łapek w górę. Z resztą, zobaczcie sami jak Misa prezentu się w wersji Czarodziejki Gwiazd Jinx.

Cosplay Star Guardian Jinx

jinx1

jinx2

jinx3

jinx44

Jak podoba Wam się Star Guardian Jinx w takim wydaniu? Lubicie oglądać cosplay’e postaci z LoL-a, czy nie interesują Was przebieranki za fikcyjnych bohaterów? Napiszcie co sądzicie w komentarzach. Cosplay jakiego championa z Ligi chcielibyście zobaczyć? Być może niedługo w Internecie pojawią się kolejne, ciekawe wersje Czarodziejek Gwiazd.

Jeśli jesteście ciekawi innych strojów – zajrzyjcie na Facebooka Misy Chiang: klik.