r.

Podsumowanie EU LCS Week 8 Day 1

Za nami pierwszy dzień zmagań przedostatniego tygodnia europejskiego LCS'u. Zapraszamy na wyniki i relacje!

H2k – Giants Gaming

Piątka mężczyzn poszukiwana na Summoners Rift z powodu przestępstwa wykonanego na drużynie Giants Gaming. Niech ktoś dzwoni na policję!!! Stomp ostateczny na Giants w wykonaniu H2K. Nie dali im najmniejszych szans w tym meczu, dominowali od samego początku aż do końca. Z tego co mi wiadomo takie rzeczy podpadają pod paragraf… Zmiana AP itemów pozytywnie wpłynęła na Ryu, który wyciągnął Ahri grając ją ze zbuffowanym Rylai Scepter’em. Giants nie myślało nawet o zwycięstwie, nie zdobyli żadnego smoka/barona, mecz zakończył się po 32 minutach wynikiem 24-4!!!

MVP – Ryu. Cóż za mecz w wykonaniu midlanera H2K. Wynik 14-1-4 mówi sam za siebie. Zmiany AP itemów pozytywnie wpłyną na Ahri i myślę, że na scenie będzie się pojawiać coraz częściej.

uolsk

Copenhagen Wolves – Elements

No, Elements w końcu grają jak dobra, profesjonalna organizacja. Szybka kontrola mapy, podejmowanie smoków, baronów, brak głupich walk drużynowych popłacił. Dobre picki, mądre decyzje i wygrana. Można? Można. Kontrolę mieli prawie przez cały mecz, jedynym momentem zawahania był świetny inSec w wykonaniu Shooka. Reszta raczej po myśli Elements. Wynik 8-19 dla Elements i 40 minut gry przyniosły zwycięstwo Froggenowi i ekipie.

MVP – Froggen. Świetny performance na Varusie, score 11-2-7 i kupa wciśniętego dmg. Nic dodać nic ująć. Farmggen on fire.

uolsk

Unicorns of Love – SK Gaming

Kolejny stomp. No ale nie taki, jakiego się spodziewaliśmy. To SK zmiażdżyło UOL. Po zmianie junglera w UOL’u nie jest już  tak kolorowo (nie to co na Łazarskim hehe). Ciekawe czy Gilius wytrzyma presję, bo 1-7 na first-pick Lee raczej nikogo nie zadowoli. Za to popis dał Fox, który w moim odczuciu jest top3 midlanerów w Europie. Mecz bez historii, kompletna dominacja, zamknięcie meczu w 25 minut i wynik 22-4. Tyle.

MVP – Fox. 12-1-4 na Jayce. Trzeba mówić coś więcej?

uolsk

Origen – Gambit Gaming

Zacierałem rączki na ten mecz baardzo długo. Nie przeliczyłem się. Świetny mecz w wykonaniu obu drużyn. Gambit mądrze trade’owało dwa smoki za wierze i kille co popłaciło i to bardzo. Później smoki zostały odrobione, zyskali 2 barony. Najważniejszym wydarzeniem meczu było chyba przełamanie 0-11 Lose’iana przez FORG1VENA. Dla mnie jako fana Gambitu – MIODZIO!!! Mecz zakończony w 40 minut wynikiem 22-10

MVP – Diamondprox. Tak jak na niego wiecznie narzekam, tak dziś zagrał super. Mógłby to robić częściej…

uolsk

ROCCAT – Fnatic

15-0. Riven. Fnatic. Są nieosiągalni. Więcej nie chcę nawet pisać, bo nic nie jest w stanie ich opisać w tym splicie.

MVP – Huni. Picknął Riven, to już jest coś. Skontrował Steva, miał prawie 200csu przewagi.