League of Legends r.

Pierwsza figurka trzeciej serii już dostępna

Riot Games w końcu rozpoczął kolejną edycję figurek na swojej stronie Merch. Kto pojawił się jako pierwszy? Nie jest to Urf! 

Nareszcie dane nam było zobaczyć figurkę otwierającą serię trzecią. Jest to nikt inny jak jeden z bardziej rozpoznawalnych bohaterów League of Legends, szatan we własnej osobie – Teemo.

Jest to jego podstawowa skórka. Spójrzcie na niego:

Czyż nie jest uroczy? Tylko czekać, aż następnym razem zobaczymy go w diabelskiej wersji.

Wraz z informacją o nowej figurce Riot Games Merch poinformował nas również o kilku planowanych nowościach.

Po pierwsze – zmiana wyglądu karty weryfikacyjnej. Ważniejszymi rzeczami są jednak nadchodzące nowe wersje figurek, w tym:

  • XL Edition dla postaci, “które mają jeszcze sporo historii do opowiedzenia” ;
  • DUO Edition dla dwóch postaci, które są ze sobą bardzo związane;
  • ultra-super-ekstremalnie-rzadkie CHROMA Edition;

Jak wspominałam w moim poprzednim artykule odnośnie Riot Merch (tutaj), w tej edycji najprawdopodobniej pojawią się Sona, Xayah, Rakan oraz Akali lub Ahri. Możemy się domyślić, że Xayah i Rakan dostaną figurki z serii DUO Edition. Jak myślicie, kto jeszcze może takowe dostać? Mam nadzieję, że nie chodzi tutaj o shipping, a fabularne, kanoniczne powiązania, więc zobaczymy przykładowo Xeratha i Azira.

Skusicie się na tego Teemo? Cieszycie się z powodu kolejnej edycji figurek, a może w ogóle Was to nie interesuje?

O autorze: Papuchochoł

PapuchochołNałogowo gram w kilka swoich ulubionych gier oraz piszę rozmaite opowiadania. Wydaję pieniądze na niepotrzebne gadżety, zbieram naklejki, a moim największym celem obecnie jest zmuszenie Riotu, żeby powstał Star Guardian Taric.