League of Legends r.

PBE – 31 października – nowe splash arty Twitcha

Na PBE pojawiła się wczoraj kolejna aktualizacja splash artów postaci. Tym razem padło na Twitcha. Do tego ujawnione zostały splash arty najnowszych skinów. 

Kolejna aktualizacja na serwerze testowym dała sporą dawkę nowych splash artów. Twitch doczekał się aktualizacji swoich portretów, a najnowsze zapowiedziane skiny Bard BardJayce Brighthammer i Sejuani Dawnchaser dostały obrazki. Zobaczcie, jak teraz będą prezentowały się szczurze skórki w grze.

Aktualizacja splash artów Twitcha

Whistler Village Twitch

cwhtn8_uiaa3rgw

Kingpin Twitch

cwhtnc1vyaaxuhx

Medieval Twitch

cwhtobnvuaaf-i_

Gangster Twitch

cwhtxp6ueaajpkq

Vandal Twitch

cwhtytluaaaralc

Splash arty nowych skinów

Ukazały się splash arty do nowych skinów: Bard Bard, Jayce Brighthammer i Sejuani Dawnchaser. Cena wszystkich skinów to 750 RP.

Bard Bard

cwhsscwukaajesf

bardbard

bardbard

Jayce Brighthammer

cwhstt_umaaut8h

jayceturn

jayceturn-2

jayce_4

Sejuani Dawnchaser

cwhsuptuaaa0a7j

sejuanidawn

sejuani_7

Aktualizacja skina Victorious Maokai

Nowy skin do Maokaia – Victorious Maokai, którego otrzymają gracze, którzy w sezonie 2016 wbili Golda lub wyższą dywizję – dostał wizualne poprawki. Porównanie z poprzednim wyglądem na obrazku niżej.

mao

Zimowa mapa Summoner’s Rift

Na PBE dodano wiele nowych assetów do zimowej mapy Summoner’s Rift. Na razie nie można jej przetestować. Póki co możemy zadowolić się tylko tym wideo (o którym wspominaliśmy również wczoraj we wpisie na temat nowego wyglądu mapy).