League of Legends r.

Ornn będzie mógł przebijać się przez ściany? [Teoria]

Kiedyś już widzieliśmy "przebijanie" się przez ściany stawiane czy to przez Anivię bądź Jarvana. Niestety wtedy było to zwykłym bugiem. Może czas najwyższy by powróciło to do gry już jako umiejętność?

Ornn niczym Seju?

reklama id=”200454″]

Tak jak wiecie, kiedyś w lidze występował bug, który umożliwiał Sejuani niszczyć ściany stworzone przez inne postacie za pomocą jej dasha. Niestety zostało to dość szybko usunięte, a aktualnie żadna z postaci nie może zrobić niczego podobnego.

Tutaj pojawia się teoria. Ornn mógłby przecież “przebijać” się przez ściany. W końcu jest “kowalem gór” więc dlaczego jakiś kawałek lodu czy kamienia miałby mu stanąć na drodze? Ostatnio coraz bardziej popularni są także bohaterowie korzystający z utworzonych przez nich obiektów czy terenów (Taliyah, Azir, może jakiś Trundle, Anivia czy Camille).

Ornn mógłby mieć także umiejętność do przebijania się przez ściany będące stałą częścią mapy. Mogłoby to wyglądać jak tunel Barda, ale troszkę krótszy i trwający o wiele dłużej, z którego korzystać by mogli wszyscy gracze. Pasowałyby to świetnie do charaktery, jak i samej postaci Ornna.

Co sądzicie na temat właśnie takiej umiejętności? Byłaby ciekawa?