r.

OP minionego roku

Spójrzmy na rok, który minął. Powspominajmy momenty, w których Blizzard nie do końca zapanował nad częścią bohaterów! Kto nie pamięta dominacji...

OP minionego roku!

OP minionego roku Anub

Tylko ja drżę jak widzę ten obraz? Osoby, które grały w okolicach maja (o ile mnie pamięć nie zawodzi!) dobrze kojarzą do czego robal był zdolny. Anub’arak robiony pod żuczki miażdżył wszystko co spotkał.  Chyba postać najbardziej OP minionego roku. Dobicie 10 poziomu, co w HotSie nie jest wyczynem, sprawiało, że drużyna przeciwna miała ochotę wyjść z gry. Porównałbym ulti (Locust Swarm) do napicia się w jednym momencie ze studni, odpalenia E Soni, W Diablo i Marszu Leorica. Chociaż sam Anub nie był najgorszy. Jego dominacja zgrała się w czasie z nieprzeciętną formą żabopodobnego supporta…

Brightwing siała postrach wspólnie z w/w owadem. Przypomina mi dzisiejszą Tyrande, jeśli miałeś ją w drużynie, to szansa na zwycięstwo rosła drastycznie. Prawdziwą moc Anub i BW pokazywali nie raz. Pamiętam dobrze, jak chciałem sprawdzić win ratio teamów (kompozycji bohaterów) i naprawdę długo trzeba było sunąć suwakiem, aby zniknęli nam oni z oczu. Spickowani razem mieli ok. 70-75% zwycięstw, a obok takiej liczby obojętnie się przejść nie da.
kael Kael'thas OP minionego roku

Znajdujący się powyżej mag, Kael’thas, zaraz po wyjściu był niczego sobie. Każdy, kto grał, pamięta living bomby, które ciągle przenosiły się z jednego gracza na drugiego, bez ustanku.
Niedługo przed nim, chociaż mogę się mylić, koronę lidera dzierżył Illidan. Było to przed nerfem [R] Metamorfozy, oraz kilku drobniejszych talentów. Wcześniej Łowca Demonów, mimo single target DMG, prowadził w tabeli obrażeń w prawie każdym meczu.

Czwórka wymienionych postaci zasłużyła na miano “OP minionego roku”.

Może pamiętasz inne postacie, które zasługiwało na miano OP? Na przełomie 2015/2016 obserwujemy bezsprzeczną dominację Tyrande.

[latest_posts category=”heroesofthestorm” count=”6″]