League of Legends r.

Obniżka ceny biletu na finały LCS w Krakowie!

Nie, to nie jest żart. Serio. Cena wejściówki na finały Summer LCS w Krakowie została obniżona, a to nie wszystko! A o tym poniżej... :D

Pod tym adresem kupisz bilet na event! – CLICK!

Zanim przejdziemy do newsa przypominam, że finały Summer LCS w Krakowie odbywają się w terminie 27-28 sierpnia 2016 roku!

Jeden z użytkowników podzielił się z innymi radosną nowiną dzięki otrzymanemu e-mailowi o następującej treści:

EU Summer Finals Ticket Update

Hej Przywoływaczu,

Dziękujemy za zakup biletów uprawniających do wzięci udziału w finałach EU LCS Summer w Krakowie, nie możemy się doczekać, aby ugościć wszystkich po raz pierwszy na finałach w Polsce. Kontaktujemy się z Tobą w związku obniżki ceny wejściówki do 50 zł, a ty kupiłeś ją w pierwotnej cenie. Zamierzamy zwrócić różnicę w cenie biorąc pod uwagę wszelkie zasady, Twoje wczesne zaangażowanie i wsparcie dla LCS chcemy dorzucić Tobie 2025 RP za każdy bilet warty 50 zł.

Pracownik Riotu odpowiedzialny za eventy e-sportowe w Europie – RiotWayfarer potwierdził prawdziwość tej informacji i wszyscy, którzy zakupili bilet przed 5 sierpnia powinni otrzymać taki e-mail.

Dlaczego obniżka?

Na stronie oficjalnej eu.lolesports.com pojawiła się informacja, że zdecydowano się na ten krok w związku z otrzymaną falą e-mail dotyczących właśnie cen biletów. Polecają również zakup biletów przed wydarzeniem, gdyż nie gwarantują sprzedaży na miejscu w dniach odbywania się finałów.

Kody dołączone do biletów, będą kompatybilne jedynie z serwerami EUNE, jednak jeśli zgłosicie odpowiednio wcześniej to przed przeskanowaniem kodu kreskowego z biletu i dodaniem go do bazy danych, że wolelibyście RP na koncie EUW, wtedy punkty zostaną dodane tam zamiast na EUNE.

Podsumujmy

  • Cena wejściówki na finały Summer LCS w Krakowie jest obniżona z 93,50zł do 50zł!
  • Dla osób, które zakupiły bilet przed obniżką zostanie dołączony do niego bon z 2025 RP!

A Wy już otrzymaliście e-maila z radosną nowiną? A może właśnie dzięki tej obniżce zdecydowaliście się pojechać? Co o tym sądzicie? Podzielcie się z nami swoją opinią w komentarzach. 😀

[latest_posts category=”leagueoflegends” count=”9″]

Źródło
Źródło