r.

Nowy mider Origen!

xPeke postanowił zakończyć karierę profesjonalnego gracza i zająć się już tylko kierowaniem swoją organizacją. Dowiedzcie się, kto zastąpi go na midzie!

xPeke to weteran i legenda e-sportu. Znamy go z genialnych zagrywek, backdoorów, agresywnej gry oraz jego “worlds buff”, czyli świetnego występu na eventach międzynarodowych. W tym roku widać było jednak, że zaczął przygasać – aby dotrzymać kroku oponentom, stał się bardzo konserwatywnym graczem. Plotka o planowanej emeryturze krążyła już od dawna i stało się – od teraz zajmie się już tylko zarządzaniem Origen.

 

xpeke

Na mida już sobie wybrał zastępcę. Jest nim PowerOfEvil, gwiazda Unicorns of Love, gracz agresywny i odważny. Przypomina mi on tego wczesnego xPeke – szalonego, ale bardzo utalentowanego. Nowy skład będzie musiał sprawdzić się już niedługo, 21 listopada, na IEM-ie w San Jose. Prawdopodobnie zmienią trochę styl swojej gry, by dopasować się do nowego członka drużyny. Zobaczymy, jak im pójdzie przeciwko przebudowanym TSM i CLG oraz niezmienionemu składowi Fnatic!

 

Źródło

Źródło zdjęć