r.

Nowy bohater – potwierdzony!

Jeden z pracowników Riotu potwierdził, że maski Wilka i Owcy stanowią zapowiedź nowego bohatera! Zobacz, co jeszcze zdradził na jego temat!

W jednym z wątków oficjalnego forum LoL-a wypowiedział się Iniquitee:

“Hej, ludzie (i szczególnie Rakoon Jesus [autor konceptu DhaMa – dop. autorka])!

Chciałbym przerwać Wam tę rozmowę i wrzucić szybki komentarz, że pracujemy pełną parą nad nowym bohaterem (tak, maski załączone w PBE zapowiadają nową postać, potwierdzone!).

Dha i Ma to niesamowity koncept z wieloma interesującymi elementami. Yin i yang, ciemność i światło… Podwójna natura ma wiele nawiązań w literaturze i jej wizualny talent jeszcze nie był odkryty w Lidze. Chciałbym szybko rozwiać stwierdzenie, że było to bezpośrednią inspiracją, a faktycznie pierwszy koncept kolejnego bohatera był stworzony 26  stycznia tego roku.

 

Idea tej postaci pochodzi z wielu miejsc i często nawiązuje do zwykłych i niezwykłych motywów, konceptów i archetypów. Powstały tysiące pomysłów nowych bohaterów i to jasne, że możemy znaleźć jeden z wielu, który poruszy podobny temat, co faktycznie wypuszczony przez nas champion. Innowacja w kwestiach wizualnych, gameplayu i tematyce to naprawdę ogromne wyzwanie i trudno uniknąć nawiązań do innych postaci z gier, komiksów, filmów etc. – to jasne, że pojawią się podobieństwa. Jednakże, naprawdę się staramy wprowadzić coś unikalnego do naszej gry i świata i mam nadzieję, że ostatnim przymiotnikiem, jakim możecie określić nowych bohaterów Ligi, jest “zapożyczony”.

Uwielbiamy to, że gracze są zaangażowani w League na tyle, żeby dodawać własne świetne pomysły jak ten [DhaMa – przyp. autorka], dlatego nie przestawajcie! Czekam z niecierpliwością na przekazanie Wam wszystkich ciekawych szczegółów, żebyście mogli się uczyć, jak wpadliśmy na pomysł nowego bohatera i go stworzyli oraz kim okazał się on być (myślę, że w końcu to zrozumiecie).

W odpowiednim czasie… nadchodzą…

 

fdsfdsfds

 

Innymi słowy – wydanie nowego bohatera zostało potwierdzone i wiemy już, że maski, które pojawiły się wczoraj na PBE, są jego oficjalną zapowiedzią! Podsumujmy więc wszystkie informacje, które posiadamy na jego temat:

  1. To nie DhaMa
  2. …ale nawiązuje do jego konceptu przez dualistyczną naturę (chociaż Riot zaprzecza, jakoby DhaMa miało stanowić inspirację).
  3. Nowy bohater ma dwie “części” – Wilka i Owcę (Jagnię?) – możliwe, że stanowi połączenie dwóch istot (duchów?).
  4. Nowy bohater jest związany w jakiś sposób ze śmiercią.
  5. Koncept powstał 26 stycznia 2015 roku.
  6. W plikach gry pojawiło się tajemnicze słowo – Kindred. Imię nowej postaci?
  7. Nie będzie on asasynem ani wsparciem.
  8. Nie zostanie wydany w patchu 5.18.

 

white

 

Co sądzicie o tym wszystkim? A może sami macie jakieś informacje, które możemy dodać do naszej listy?

 

Zobacz też:

 

purple

 

Źródło: http://boards.na.leagueoflegends.com/en/c/skin-champion-concepts/8hhT41YP-champion-concept-dhama-the-force-of-balance?comment=016c