r.

Kiedy wyjdzie nowy bohater?

Jeden z pracowników Riotu wypowiedział się w wątku dotyczącym nowej postaci. Zobacz, co zdradził Meddler!

Coraz częściej mówi się o nowym bohaterze – zwłaszcza po tym, jak Riot umieścił w plikach gry znak “They Are Coming”. Meddler poniekąd potwierdził jego wydanie:

“Patch 5.18 na pewno nie będzie zawierał nowej postaci. A nawet gdyby – myślę, że wyłączylibyśmy ją na czas Mistrzostw Świata.”

Najbardziej prawdopodobna jest opcja wprowadzenia jej do gry około patcha 5.20.

TheyAreComing_Base_P_Mark

Przypomnijmy możliwości wyglądu nowego bohatera:

  • związany ze Strażnikami (niektórzy nadal mają nadzieję na Ao Shina);
  • związany z Pustką
  • dwoje bohaterów w jednym – koncepcja DhaMa (klik!)

 

8uWLonQ

 

W polskiej wersji patch note 5.17 nie było tej informacji, jednak w angielskiej pojawił się fragment nawiązujący do tajemniczego symbolu, który – w wolnym tłumaczeniu – brzmi następująco:

“Na ten moment to już wszystko z naszej strony, podczas gdy zajmujemy się drobnymi modyfikacjami, zanim nastąpi przedsezonowa hibernacja. Dla tych, którzy chcieliby, abyśmy zajęli się Znakiem podczas tego patcha, nie będziecie musieli długo czekać – They Are Coming.”

(Ostatnie zdanie polskiej wersji to: “Wszyscy ci, którzy chcą, abyśmy uporali się z różnymi problemami, nie będą długo czekać – nastąpi to wkrótce”).

Niektórzy podejrzewają, że to zapowiedź zapowiedzi (ach, ten Riot…) nowego bohatera.

A jak Wy myślicie – co to oznacza? A może Waszym zdaniem Znak w ogóle nie dotyczy nowej postaci? Wypowiedzcie się w komentarzach!

 

Źródło: http://boards.na.leagueoflegends.com/en/c/gameplay-balance/bbLHJaju-meddler-whats-going-to-happen-to-darius-nerfed-or-left-alone-maybe-buffed?comment=000000000001