r.

Nowi gracze w Fnatic?!

Od jakiegoś czasu krążyły plotki związane z nowymi graczami, którzy mieliby dołączyć do Fnatic. Po odejściu Huniego, Reignovera i Yellowstara w organizacji znajdują się trzy wolne miejsca.

Przeczytaj także dziś na How2Play:

 

Fnatic!

Sam Matthews, czyli druga co do ważności osoba w Fnatic, wczoraj na twitterze pochwalił się dwoma nowymi nabytkami swojej organizacji. Nikt nie ma wątpliwości, że chodzi oczywiście o zawodników League of Legends. Żadna inna sekcja na chwilę obecną nie potrzebuje wzmocnień. Dodatkowo, dziś mija termin zgłaszania składów na kolejnego IEM, na którym pojawić się ma Fnatic.

Kilka faktów, które dowodzą prawdziwości tej teorii:

 

Dla tych, którzy nie wiedzą kim są Spirit i Gamsu.

Spirit:

Gra na pozycji Junglera. Swoją dotychczasową karierę spędził w Korei oraz Chinach. Pierwszym jego zespołem było MVP Blue, które później zostało pozyskane przez Samsunga. Z drużyną Samsung Galaxy Blue doszedł do półfinału Mistrzostw Świata w sezonie 4. Sezon 5 spędził w Team WE. Za największy sukces w trakcie jego pobytu w Chinach uznaje się drugie miejsce zdobyte na IEM Katowice, gdzie World Elite przegrało z TSM w finale.

 

Gamsu:

Były Top Laner Team Dignitas. Wydaje się, że stylem gry podobny do Huniego, lubi grać jako Carry Top Laner. Pierwsze poważniejsze kroki w swojej karierze stawiał natomiast w Korei, w szerokim składzie organizacji Samsung.

 

Czekamy teraz tylko na oficjalne potwierdzenie informacji oraz na nowego Supporta Fnatic!