r.

Nowa wersja Warriors w mniej niż 10 godzin pobiła rekord ustanowiony przez True Damage – GIANTS! Trafiła też do karty “Na czasie”

Wygląda na to, że odświeżona wersja Warriors podbiła serca graczy. W końcu nie można zrobić nic lepszego niż ulepszyć jeden ze swoich najlepszych produktów, prawda?

Artykuł powiązany:

W listopadzie podobną popularnością cieszyła się piosenka True Damage – GIANTS. Po 24 godzinach wyświetlono ją 5,1 miliona razy – co ustanowiło rekord wśród muzyki wydanej przez Riot. Wydawało się, że długo nie zobaczymy podobnego sukcesu muzycznego ze strony twórców League of Legends (a przynajmniej nie do przyszłych Mistrzostw Świata). Riot Games potrzebowało jednak zaledwie dwóch miesięcy, by przebić tę liczbę.

Udało się to nowej wersji Warriors, która powstała przy współpracy z 2WEI i Eddą Hayes. Po 10 godzinach od wydania cinematic ma już ponad 6 milionów wyświetleń. Dzięki temu trafił też do karty “Na czasie” w wielu regionach świata (w tym w Polsce – o godzinie 23.24 w dniu 9 stycznia 2020 roku ma on drugie miejsce).

Zaskakujący jest również stosunek łapek w górę do łapek w dół – tych pierwszych jest prawie 92 razy więcej i stanowią ponad 98% wszystkich reakcji na nowe dzieło Riotu.

Dokładne statystyki z godz. 23.24 9 stycznia 2020 roku:

  • liczba wyświetleń: 6 400 749,
  • liczba łapek w górę: 771 tysięcy,
  • liczba łapek w dół: 8,4 tysiąca.

Dokładne statystyki po 24 godzinach od wydania:

  • liczba wyświetleń: 11 149 111,
  • liczba łapek w górę: 968 tysięcy,
  • liczba łapek w dół: 12 tysięcy.