League of Legends r.

Nowa Kindred potrafi niszczyć wieże poza jej zasięgiem – 100 stacków!

Zapewne każdy zna Vandiril, kanał ten już dziesiątki razy pojawiał się na naszym portalu, a końca nie widać! Po raz kolejny zadziwia rzeszę fanów League of Legends, pokazując Kindred niszczącą wieżę poza jej zasięgiem lub dragona za skały!

Przed kilkoma dniami zapowiadaliśmy ściśle opisaną metamorfozę Kindred, która nastąpi w aktualizacji 7.11. Początkowa faza pojawiła się już dwa dni temu, dzięki czemu jest dostępna dla wszystkich graczy posiadających konto PBE.

Dlatego i w tym przypadku, wujek Vandiril postanowił uruchomić szare komórki i dokonać czegoś nieziemskiego. Nowy materiał na kanale przedstawia Kindred, która po osiągnięciu 40 stacków potrafi niszczyć wieże poza zasięgiem rażenia!

Przypomnijmy sobie, co sprawia, że może osiągnąć ona tak duży zasięg ataku:

  • Każdy czwarty stack zwiększa zasięg jej podstawowych ataków, Q oraz E. Pierwsze 4 stacki zwiększają jej zasięg o 75 jednostek, a każde kolejne 4 stacki zwiększają zasięg o 25 jednostek.

Jednakże to jeszcze nic, przy większej ilości mamy możliwość atakowania dragona lub wieży za skały! Wystarczy jedynie postawić totem, aby mieć wizję i do dzieła!

Oczywiście nie możemy zapomnieć o bonusowy AS, który przy 100 stackach osiąga aż 500%! Suma ta jest niewiarygodna, ale powiedzmy sobie szczerze – jest coś, czego Vandiril nie dokona na Summoner’s Rift?

Tę odpowiedź zostawiam w Waszych rękach, dlatego napiszcie, co sądzicie o kolejnym jego odkryciu! Dodatkowo, jeśli posiadacie równie intrygujące filmiki, to gorąco polecam je podesłać.