League of Legends r.

Niewidzialny Braum? Bug!

Niewidzialność u kilku postaci nikogo nie dziwi. Jednak Braum, który nagle robi się niewidzialny... to może być niepokojące. Na szczęście to tylko błąd. A może aż błąd? 

niewidzialny

Wielu graczy uwielbia wybierać postacie, które mają w zasobie swoich umiejętności niewidzialność. Możemy tym denerwować przeciwników, zakradać się od tyłu lub podbierać komuś stwory z junglii. Pewnie marzeniem niejednego z Was byłoby stać się niewidzialnym na nieokreślony okres czasu i w dodatku móc zadawać wtedy obrażenia. Może i brzmi fajnie, ale trzeba tutaj zaznaczyć, że widzielibyśmy samych siebie.

Na PBE pojawił się pewien dziwny błąd. Otóż Braum może stać się niewidzialny. I żeby było gorzej – grając nim, nie możemy go zobaczyć. Dzieje się tak, gdy użyjemy nasze E – Niezłomność (tarcza) i Twitch w czasie trwania tej umiejętności rzuci na nas swoje W. Błąd może być szczególnie irytujący przez fakt, że aktualnie masa graczy testuje nowe przedsezonowe zmiany.
Oczywiście autorem ciekawostki jest Vandiril. Jak wygląda niewidzialny Braum i co widać z perspektywy przeciwników obejrzycie na poniższym filmie.

Niewidzialny Braum?

Kto z Was widząc to, ma ochotę wejść na PBE (o ile posiadacie tam konto) i sprawdzić to na własnej skórze? Napiszcie w komentarzach ilu z Was w tak ciekawym okresie w League of Legends korzysta z PBE i testuje tam nowe aktualizacje.