r.

[Niepotwierdzone] 5 sekund… nowej piosenki True Damage? Zespół tworzyłby muzykę… hip-hopową? Radio z Waiting with Ryze definitywnie chce coś powiedzieć

Pięć sekund utworu, który niektórym przywodzi na myśl "the ting go skrrra pap pap ka ka ka".

Waiting with Ryze

Co godzinę Ryze robi coś innego: czasem śpi, robi pompki, innym razem tańczy, a jeszcze innym – obserwuje, jak Brzytwodziób próbuje nastraszyć Kruga. W dolnym rogu ekranu (zazwyczaj) znajduje się radio, na nim – ikona głośnika. Po wciśnięciu jej słyszymy… różne… przeróżne dźwięki, najczęściej są to ludzkie głosy. Część z nich łatwo zidentyfikować z wydarzeniami e-sportowymi – bezpośrednio nawiązują do Fakera czy innych graczy. A inne…

Inne mogą być zapowiedziami. Zapowiedziami zawartości przedsezonu, nowych skórek, utworów muzycznych, zawartości w grze i poza nią, a nawet… nowej gry. Tym razem skupimy się na utworze muzycznym, który prawdopodobnie może należeć do True Damage, nadchodzącego zespołu League. Trwa on zaledwie pięć sekund.

Na szczęście Riot ułatwił możliwość wyciągania plików: przyjazne nazwy, ta sama lokalizacja. Czego chcieć więcej.

Przykładowy plik:

https://celebrate.leagueoflegends.com/webgl/assets/sound/intermission/70.1.mp3

 

Czy to nowa piosenka True Damage?

Weźmy więc jeden z tych plików.

5 sekund z utworu muzycznego (uwaga dla osób ze słuchawkami lub w miejscach publicznych – jest dość głośny):

 

Czy to 100% legit info? Nowa piosenka?

Nic nie jest legit, dopóki Riot tego nie potwierdzi. A stanie się to już niedługo.

Ta piosenka/remix mogła się pojawić na jednej z lig regionalnych, jako twórczość fanowska, być może nawet gdzieś, gdzie nie wiemy, że gra się w Ligę. Wiecie, co to może być?

“Waiting for Ryze” to niezwykle tajemniczy pomysł od Riot Games, który podsuwa nam więcej pytań niż odpowiedzi.

Zespół True Damage

Istnieją bardzo pewne przesłanki ku temu, by sądzić, że nowy zespół muzyczny w League of Legends będzie nazywał się True Damage. Świadczy o tym nie tylko niedawno zarejestrowany znak towarowy przez Riot (logo zespołu), ale także tło za wyciekłą grafiką nowego niestandardowego strzelca. Czy będzie to Senna, uwięziona w latarni Thresha żona Luciana?

Spekuluje się, że zespół tworzyłby muzykę z zakresu hip-hopu i elektro. Runeterra posiada już zespół k-popowy (K/DA) i rockowo-metalowy (Pentakill) oraz DJ-a (Sonę). Byłby to kolejny popularny gatunek muzyczny – pamiętajmy, że Riot Games nie lubi się powtarzać.

Pytanie tylko, czy byłby to hip-hop inspirowany jego afroamerykańskimi korzeniami… a może postawi na sprawdzoną formułę sprzed roku, czyli ? Żeli papą fasamik tonem a selewi?

Jeżeli zespół True Damage już niedługo pojawiłby się na Rift, niewykluczone, że jedną z jego członkiń mogłaby być Qiyana. Przy okazji Cesarzowa Elementów mogłaby całkiem pasować tematycznie do takiego zespołu.

Logo True Damage

logo true damage lol riot games

“Niestandardowy strzelec” (Aphelios, Lyra, Senna)

lyra aphelios niestandardowy strzelec

“True Damage” wplecione w broń bohaterki
(po pionowym odwróceniu obrazka)