League of Legends r.

Ostatni dzień z Nexus Blitz ★ Sezon 9: 24 stycznia – reset skrzynek, nagrody za S8 ★ Riot zajmuje się poprawą wydajności klienta ★ Maska Kindred wykonana z drewna

Ostatni dzień z Nexus Blitz!

Wiadomości na dziś:

★ Ostatni dzień z Nexus Blitz

Pamiętajcie: to ostatni moment, żeby pograć w Nexus Blitz – zniknie już 22 stycznia o godzinie 9:00 (wtorek). Pamiętajcie, że nie wiadomo, czy jeszcze ten tryb do nas wróci (o czym pisaliśmy tutaj: klik!), więc lepiej wykorzystajcie okazję!

★ Sezon 9: 24 stycznia – reset skrzynek, nagrody za S8

Przypominamy, że nowy sezon w League of Legends startuje już 24 stycznia, tj. w czwartek. Pamiętajcie, że od tej pory będziecie już normalnie traktowani w rozgrywkach rankingowych.

W trym dniu nastąpi też reset skrzynek na postaciach – będziecie mogli więc zdobywać skrzynki w zależności od zdobytych ocen na poszczególnych bohaterach.

Jeżeli skończyliście sezon 8 z zerowym lub pierwszym poziomem honoru, macie jeszcze trzy tygodnie na wbicie drugiego poziomu, aby zdobyć nagrody za rok 2018. Szczegółowe informacje znajdziecie tutaj: klik!

★ Riot zajmuje się poprawą wydajności klienta

Jak pewnie zauważyliście, klient LoL-a ma pewne problemy, z którymi musimy się zmagać. Okazuje się, że Riot już nad tym pracuje – jeszcze w październiku rioter NaKayle poinformował, że stworzono zespół zajmujący się wydajnością klienta.

Zaczyna on analizować zasadnicze problemy, ale jako że wiemy, że to poważna sprawa, na pewno zespół podzieli się swoimi postępami i historią, gdy będzie gotowy.

Na razie nie mamy aktualizacji na ten temat – dobrze jednak wiedzieć, że Riot zajął się tą kwestią. Informacja ta została znaleziona przez użytkownika Reddita TheGener8.

★ Maska Kindred wykonana z drewna

Autor: Quarry

Użytkownik Reddita u/seriousthrillissues postanowił podzielić się własnoręczną pracą, jaką jest maska Kindred. Sama maska nie jest w żaden sposób pomalowana. Okazuje się, że Seriousthrillissues użył specjalnego drewna oraz przepalarki do uzyskania takiego koloru. Prace nad maską przy obróbce zgrubnej trwały dziesięć godzin, a prace wykończeniowe – osiem godzin. Jestem pod ogromnym wrażeniem.

A na koniec…

Dance cover POP/STARS!