League of Legends r.

Kiedy dostaniemy nagrody za sezon 8?

Nie po to męczyłem się cały sezon, by nic nie dostać! Halo!? Gdzie moje fanty od Riotu?!?!

Sezon rankingowy 2018 niedawno się zakończył, a dokładniej 13 listopada. Każdy, kto zachowywał się honorowo oraz ci, którzy honorowi mogą być, otrzymają odpowiednie dla swoich rang nagrody. Są one następujące:

  • Brąz – ikona przywoływacza & skórka totemu za honor,
  • Srebro – ikona przywoływacza & skórka totemu za honor,
  • Złoto – Mistrz – Zwycięska Orianna wraz ze zwycięską barwą do, ikona przywoływacza oraz skórka totemu za honor,
  • Pretendent – Zwycięska Orianna wraz ze zwycięską barwą do, ikona przywoływacza, skórka totemu za honor oraz Plecak pełen cashu Pretendenta.
Chromy do Zwycięskiej Orianny

Tak, najlepsi z najlepszych otrzymają w tym roku specjalny plecak, by o wiele łatwiej było brać sojuszników na plecy w przyszłym sezonie.

Nagrody nagrodami, ale przejdźmy do zasadniczego pytania: czyli kiedy je dostaniemy?

Nagrody będą rozdawane od 21 do 28 listopada, jednakże jeśli nie dostaniemy ich do przyszłej środy należy skontaktować się ze Wsparciem Riot Games. A co do plecaków, daty otrzymania ich niestety nie znamy, ale warto uzbroić się w cierpliwość. Kurtki Pretendenta za 2016 rok przychodziły do właścicieli ze sporym opóźnieniem, jednakże były one szyte na miarę, a plecak jest w uniwersalnym rozmiarze. Jednak dla samej wyjątkowości tej nagrody warto czekać. Albo dla ceny tej wyjątkowości. Kurtki za Challengera 2k16 na serwisach aukcyjnych są drogie, więc plecak za 2k18 może mieć również ciekawą cenę.

Wspomniałem o niehonorowych graczach i nagrodach dla nich. Jeżeli teraz Wasz poziom honoru to 0 lub 1, to macie szanse na nagrody od Riotu. Jednak musicie:

  • nie być karani na 2 tygodnie za toksyczność/boostowanie/cheatowanie/”botowanie”( np. levelowanie konta za pomocą botów, które grają za nas),
  • uzyskać 2 poziom honoru do 11 lutego (i utrzymać do tej pory, jeśli zdobędziecie go wcześniej).

Po 11 lutego nasze konto zostanie sprawdzone i niedługo po tym zostaną przydzielone do niego nagrody. 

Pochwalcie się w komentarzu, co Wy dostaniecie na koniec sezonu 8!