r.

Nerfy Tyrande! Blizzard sięga po rozum do głowy!

Blizzard wprowadził niedawno na serwery patch 15.6 w którym zmieniono balans wielu postaci, a to oznacza nerfy Tyrande! Zobacz jak radzi sobie Najwyższa Kapłanka Eluny!

Jak powszechnie wiadomo Tyrande potrafi mocno zajść za skórę, ba w gronie redakcyjnym jest nazywana Pogromczynią Dziewic Analnych. A tytuł ten bardzo zobowiązuje i został jej nadany nie bez kozery. Nasza kochana Zamieć postanowiła zaradzić coś na ten temat i tak oto mamy nerfy dla naszej zmory.

Show must go on!

To dopiero pierwszy dzień od wprowadzenia aktualizacji, a już widać wyraźne różnice w statystykach bohaterów i ich win ratio w lidze. Poniżej przedstawiam wam małe zestawienie kilku najczęściej pickowanych herosów.

BohaterGry rozegrane% Wygranych gierRóżnica
Nerfy Tyrande RaynorRaynor128054,6%-0.5%
Nerfy Tyrande TyrandeTyrande77652.8%-5.6%
Nerfy Tyrande MalfurionMalfurion54951.7%+7.3%
Nerfy Tyrande ZszywaniecZszywaniec35347.9%+5.0%
Nerfy Tyrande JasnoskrzydłaJasnoskrzydła25844.6%+0.3%
Nerfy Tyrande LunaraLunara34740.4%+2.1%

Wszyscy leczący bohaterowie zyskali na sile gdy Tyrande została osłabiona. Widać do zwłaszcza na wyższych poziomach bohaterów gdzie była pickowana w 100% gier. Za to buff Malfuriona wygląda na znaczący.

Uważam to za wspaniały wynik jak na “mały” patch mający na celu poprawienie balansu postaci. Słyszałem również, że Blizzard ma zamiar częściej wprowadzać takie aktualizacje (prawdopodobnie w środy). Przyszłość Heroes of the Storm wygląda coraz lepiej!

Pełny opis zmian w patchu 15.6 znajdziecie tutaj!

[latest_posts category=”heroesofthestorm” count=”6″]