League of Legends r.

Co się stanie z Rylai?

Czy nadszedł czas, w którym Rylai jest zbyt silny dla niektórych bohaterów? Meddler z chęcią zdradza tajniki nadchodzących zmian przedmiotu.

Jak już wiemy, lub też nie w aktualizacji 6.23/6.24 miały pojawić się drobne zmiany danego przedmiotu. Gracze pytają, czy w grę nie wchodzi zmniejszenie ilości AP bądź spowolnienia. Jednym z głównych minusów zmian w Rylai AP + MANA będzie osłabienie bohaterów z małą ilością many, ponieważ przedmiot ten często uchodzi nawet za ich jedyne źródło CC. Mimo wszystko bohaterowie jak Kennen czy Katarina radzą sobie bez niego bardzo dobrze, ale co z mistrzami typu Mordekaiser? Jeśli Rylai stanie się przedmiotem dla many winrate Mordekaisera byłoby na zagrożonej pozycji.

Meddler odpowiada:

Wkrótce na PBE (dziś lub jutro) załaduje się aktualizacja 6.24. Nadal pozostanie przedmiotem ze Zdrowiem i AP.

Kierownictwo uchyla się trochę w dół- mniejsze koszty, mniejsze statystyki, liczby nadal są w ruchu- i pasywne zmniejszenie do 20% we wszystkich przypadkach, co sprawia, że jest perfekcyjnie lepiej na bohaterach, którzy wielokrotnie stosują to spowolnienie (lub gdy jest to ważne) zamiast próbować sprawić to wartościowym na wiele różnych bohaterów AP.

Co myślicie o Rylai? Przydadzą sie tu jakieś większe zmiany a może powinniśmy zostawić to tak jak jest?