League of Legends r.

Najpopularniejsi youtuberzy, streamerzy i cosplayerzy – SteelSeries ujawnia pozostałe atrakcje na IEM EXPO Katowice 2017

1 marca 2017 roku – Drugi tydzień Intel Extreme Masters Katowice 2017 trwa w najlepsze. W związku z tym, firma SteelSeries postanowiła ujawnić pozostałe atrakcje, które przewidziała dla osób, które już w najbliższy weekend odwiedzą halę wystawienniczą IEM EXPO. Oprócz licznych turniejów, konkursów i mnóstwa najnowszego sprzętu, na stoisku duńskiego producenta pojawią się także znakomici i nadzwyczaj popularni goście.

Miliony lajków i subów, tysiące widzów i fanów

Piotr „Izak” Skowyrski oraz Patryk „Rojo” Rojewski odwiedzą scenę główną stoiska SteelSeries w sobotę, 4 marca. Popularni polscy streamerzy i youtuberzy rozpoczną swój występ o godz. 15:00 i będą dostępni dla zwiedzających do godz. 18:00. Dodatkowo, w piątek od godz. 12:00 do godz. 13:00 na ekspozycji duńskiego producenta w Katowicach pojawi się Daniel Patryk „DeeJayPallaside” Pawlak. Wisienką na przysłowiowy torcie będą organizowane cyklicznie profesjonalne pokazy barmanów. Bartenderzy, 10 hostess oraz popularni polscy cosplayerzy, Crafts of Two i Madlencia, będą dostępni dla zwiedzających przez całe trzy dni trwania targów.

Na zdjęciu: część 14-tonowej, stalowej konstrukcji stoiska SteelSeries, które pojawi się na IEM EXPO Katowice 2017

WygrajEsportowy Zestaw Mistrzów”

SteelSeries wspólnie z partnerami zaplanowało także specjalny turniej główny. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w tej akcji muszą najpierw wykazać się w aktywnościach pobocznych i zdobyć dostęp do strefy VIP umiejscowionej na stoisku producenta. Następnie, należy uzyskać jeden z najwyższych wyników w grze Super Meat Boy, która będzie dostępna na komputerach obok baru. Najlepsi zawodnicy z piątku i soboty zmierzą się ze sobą w niedzielę o godz. 14:00 w turnieju AIM 1 na 1 w grze Counter–Strike: Global Offensive. Nagroda główna nazwana „Esportowym Zestawem Mistrzów”, czyli potężny komputer dostarczony przez firmę Optimus, monitor gamingowy 34UC79G ufundowany przez LG Polska oraz zestaw peryferiów SteelSeries, trafi do ostatecznego triumfatora zmagań.

Dodatkowo, na stoisku SteelSeries dostępne będą wszystkie nowości wydawnicze producenta, w tym m.in. słuchawki Arctis i myszka Rival 700, strefa mousefittingu, turniej w War Thunder czy aplikacje sprawdzające APM i AIM graczy. Przewidziane są również turnieje poboczne w CS:GO oraz LoL i liczne aktywności oraz konkursy organizowane bezpośrednio na scenie, gdzie do wygrania będzie mnóstwo nagród ufundowanych przez partnerów stoiska: RTV EURO AGD, Optimus, LG i New Balance.

 

O SteelSeries:

SteelSeries jest czołowym producentem sprzętu dla graczy i zawodników e-sportowych. Oferta obejmuje m.in. zestawy słuchawkowe, klawiatury, myszy, podkładki oraz oprogramowanie. Od momentu założenia spółki w 2001 r., SteelSeries pozostaje liderem na rynku profesjonalnego sprzętu do grania, dzięki nieustannemu rozwijaniu innowacyjnych technologii oraz tworzeniu produktów we współpracy z czołowymi graczami. Więcej informacji o firmie można znaleźć na www.SteelSeries.com.

“Cześć. Jak zauważyliście na witrynę została dodana wyskakująca reklama. Pojawia się ona raz na 24 godziny (na telefonie nie wyskakują, tylko na komputerze). Przez kilka lat działalności chcieliśmy uniknąć tego rozwiązania – wiemy, że może być irytujące, jednak to tymczasowa konieczność z racji spadku stawek reklam z programu Google. Mamy nadzieję, że zrewanżujemy Wam się ciekawymi artykułami i konkursami w najbliższych tygodniach”