r.

Najczęściej pickowane talenty! Część 1!

Jakie talenty w Heroes of the Storm należą do najczęściej wybieranych? Przekonajcie się sami!

heroes-storm1

Jakie często gracze wybierają poszczególne talenty?

W dniu wczorajszym użytkownik reddita – FionHS – zamieścił post, w którym, po przeanalizowaniu strony HotsLogs, wymienił najczęściej wybierane talenty dla poszczególnych bohaterów. Oto niektóre z nich w kolejności malejącej:

  • Arthas – najczęściej pickowany talent dla Arthasa to Runiczna Moc z poziomu 7! Ma ona aż 82,6% szansy na wybranie jej. Wygląda na to, że ten talent jest kluczowy w utrzymaniu Arthasa przy życiu. Dobrym pomysłem byłoby zbuffowanie innych umiejętności, aby zwiększyć szanse Arthasa na przeżycie.
  • Jasnoskrzydła – jej najczęściej wybierany przez graczy talent, bo aż z 85,8% szansą na wybranie to Uzdrawiający Błysk z poziomu 10! Jak pisze FionHS, było to dla niego zaskakujące, gdyż kiedy zaczynał grać, Baśniowym Smokiem najlepszą opcją wydawał się Szmaragdowy Wiatr. Być może cooldown Szmaragdowego Wiatru powinien być obniżony, chociaż jego siła wydaje się wystarczająca. Jednakże, wychodzi na to, że Uzdrawiający Błysk jest najrzadziej wybieranym ultem spośród ultów wszystkich supportów.
  • E.T.C. – natomiast dla tego wojownika najczęściej pickowany jest talent z lvl 4 – Na Dwa Gryfy z 70,5% szansy na picknięcie! Podane szanse procentowe mogą się jeszcze zmienić, gdyż gracze dostosowują się do zmian w E.T.C. Jego winrate gwałtownie skoczył, więc jest jeszcze za wcześnie na spekulacje o poprawkach.
  • Gazol – przy tej postaci są dwie wysokie wartości. Mianowicie – Grawi-bomba 3000 z lvl 10 (62,7 %) oraz Miniaturowa Czarna Dziura z poziomu 20 (59,5%). Według autora jest do dosyć interesujący przypadek, ponieważ winrate dla obu jego ultimate’ów we wszystkich ligach jest niemal identyczny. Gazol może być postacią, której design jest idealny taki, jaki jest. Robogoblin świetnie działa na niższych poziomach, gdzie gracz bez żadnych obaw może wysolować bossa czy split-pushować w spokoju. Za to na wyższych poziomach talentem, który powinniśmy wybrać, jest Grawi-bomba 3000 ze względu na jej świetne właściwości w teamfightach.

To tyle na dziś! Czekajcie na ciąg dalszy! W międzyczasie możecie mi napisać w komentarzu, jakich talentów Wy używacie do tych bohaterów, nie obrażę się! 😀