r.

Najczęściej pickowane talenty! Część 2!

To już druga część z serii najczęściej pickowane talenty! Zapraszam do czytania!

heroes-storm1

Część pierwsza >>KLIK!<<

Oto kolejna czwórka bohaterów, których talenty są wybierane wyjątkowo często:

  • Illidan – jest to dość specyficzny przypadek, gdyż początkowy build Illidana jest przeważnie taki, jak ten: Tarcza Cienia (Poziom 1; 80,2% wybranych) -> Spopielenie (Poziom 4; 66,9% wybranych) -> Pierwsza Pomoc (Poziom 7; 76,8% wybranych) -> Metamorfoza (Poziom 10; 60,3% wybranych). Według FionHS’a nie jest to zaskakujące, a nawet gracze na niższych poziomach są obwiniani za budowanie Illidana poza metą. Nie wygląda na to, że w tym momencie Illidan jest OP, a nawet mógłby skorzystać na lekkich buffach.
  • Jaina – najczęściej pickowanym talentem Jainy jest Burzowy Pocisk z poziomu 20 (66,5% wybranych), co nie jest aż tak zaskakujące, biorąc pod uwagę skrócenie cooldownu tej umiejętności.
  • Johanna – dla tej bohaterki dwa talenty mają wysokie pick ratio – Wzmocnienie z poziomu 1 (71,5% wybranych) oraz Błogosławiona Tarcza z poziomu 10 (92,1% wybranych). Co do wzmocnienia, wstrzymam się jeszcze z moją opinią, ponieważ talent ten ma dość duże szanse na otrzymanie nerfa. Co do Błogosławionej Tarczy, to Opadający Miecz jest zwyczajnie za słaby, aby się z nią równać.
  • Kerrigan – poziom 10 – Malstorm z 88,7% wybranych. Dla Fiona jest to dość dziwne, ponieważ od dłuższego czasu to Ultralisk był lepszym pickiem.

 

To koniec drugiej części! Czy coś wydało się Wam zaskakujące? Dajcie mi znać w komentarzu!