r.

Najciekawsze pomysły na usprawnienie rozgrywki!

Społeczność nigdy nie zawodzi! Zobaczcie najlepsze pomysły na usprawnienie Heroes of the Storm!

Oto najciekawsze propozycje użytkowników forum:

1. Ustawianie własnego podstawowego mounta – Większość graczy chyba denerwuje to, że za każdym razem muszą zmieniać bohaterom własnoręcznie mounta, a jeśli się zapomni, jeździmy z grymasem na twarzy z jednym z najbrzydszych mountów przez kilka gier.

2. Dodatkowe kary za przeszkadzanie w grach – Chodzi o chodzenie afk czy specjalne ignorowanie drużyny, w zgłaszanych raportach nie ma odpowiedniej rubryki i część negatywnych zachowań nie wiadomo pod jaką rubrykę przypisać

3. Tworzenie społeczności (gildi)-  Dawałyby nam nagrody i możliwość tworzenia własnego wierzchowca (lub ogólnie czegoś, co wyróżniałoby nasze zgromadzenie w trakcie gry)

4. Potężna lista achievementów –  Nagordy za ich wykonanie (unikalne mounty, skiny, gold itp.)

54601113

5. Mistrz mapy się wkurzył – Czarnosercy albo Pani od ogródka może stracić cierpliwość tą zabawą i na każdy zespół wysłać bossa na każdą z alei 😉

6. Zrzuty umiejętności Z bossa mogłyby wypadać specjalne kulki dodające jakąś aktywną zdolność (choć może nic nadmiernie mocnego) – np. jeżeli został szybko ubity albo nie wyrządził wiele szkód – taka nagroda 😉

7. Nowy tryb gry – obrona obozu – ekipa 5 graczy znajduje na odludziu święty artefakt, ale dowiadują się o tym siły ciemności. Cel to przetrwanie aż do aktywowania się artefaktu i przybycia sił niebiańskich. Zaimprowizowany fort na środku mapy i nacierający falami komputerowi przeciwnicy od najsłabszych do najmocniejszych (mięso armatnie i boss danej fali – ale i tak silniejsi niż normalni, używający umiejętności). Co jakiś czas dla urozmaicenia mogą pojawiać się specjalne obozy “najemników” – można aktywować artefakt, by dostać się do innego wymiaru i wyzwolić anioła czy świątynnych strażników pradawnego bóstwa. Gra jest przegrana, gdy artefakt ulegnie zniszczeniu.

 

A co na to Blizzard?

“Wszystkie sensowne sugestie (podkreślam- sensowne, czyli takie z argumentami, rzeczowymi rozpiskami) są przesyłane dalej/wyżej. Prawda jest taka, że macie wpływ na wygląd gry 🙂 Tylko najważniejsza zasada – argumenty muszą być merytoryczne!

Sugestie zaś trafiają wyżej (jak wyżej – jeśli mają sens) i są omawiane pilnie w siedzibie Blizzardu 😉 I pewnego dnia takie sugestie mogą zostać wprowadzone “na żywo.” Dlatego – nie krępujcie się, piszczcie, sugerujcie, ale uzasadniajcie “co z czego wynika”!”

A co Wy sądzicie?

Źródło