League of Legends Mobile r.

Gracze chwalą modele bohaterek w Wild Rift, twierdząc, że (niektóre) są lepsze niż w LoL-u

Postacie z Wild Rift zostały w pewnym stopniu poprawione, by lepiej wpasować się w mobilną stylizację gry. Szczególnie chwalone są zmiany bohaterek. Jak je oceniacie?

Zobacz też:

Część zrzutów modeli pochodzi z filmu Pop Verse prezentującego wszystkich bohaterów w Wild Rift (załączonego również w jednym z poprzednich naszych artykułów: Wild Rift, Brazylia i Filipiny: startuje regionalna alfa gry na Androida). Zdecydowaliśmy się nie usuwać z nich znaku wodnego, by uszanować czas poświęcony przez autora na prezentację skórek nieujawnionych w oficjalnych filmach Riot Games. Zrzuty bez znaku wodnego pochodzą z oficjalnych filmów Riot Games.

Gracze zachwyceni postaciami
w Wild Rift

Odkąd ujawniono gameplay w Wild Rift, wśród graczy zaczęły pojawiać się pochwały na temat modeli postaci w grze. Szczególnie pozytywny odbiór zyskały bohaterki w grze – zwrócono uwagę na to, że wyglądają one nie tylko atrakcyjniej, ale też wydają się bardziej realistyczne, m.in. przez bardziej odpowiednie proporcje ciała (w porównaniu z League of Legends).

Jak się okazuje, był to zamierzony zabieg ze strony Riotu, co ujawnił ThuggInUggs, jeden z pracowników zajmujących się Wild Rift. W trakcie prac nad modelami postaci ponownie zdefiniowano takie określenia, jak “atrakcyjna”, “seksowna” czy “piękna” oraz zastanowiono się, jak można te definicje wpasować w bohaterki mobilnego odpowiednika League of Legends.

Przykład “lepszej zmiany” możemy zauważyć u Janny. Choć sama w sobie postać może już oryginalnie wydawać się atrakcyjna i ładna, to jednak wiele osób zarzuca jej, że nie wygląda zbyt… wojowniczo. No, może w rozumieniu gamingowym dostała strój maga na 70 poziomie, jednak nie oszukujmy się – walka w nim w rzeczywistości byłaby niezbyt racjonalna.

Splash art Janny w League of Legends

Stosunkowo niskim kosztem postanowiono naprawić ten błąd, gdy projektowano Jannę w Wild Rift. Zyskała ona bardziej zabudowany ubiór, a jej animacja lepiej oddaje charakter Szału Burzy.

Model Janny w Wild Rift

Przy okazji warto tutaj zamieścić wizualizację splash arta Janny z wersji Wild Rift, wykonaną przez Mercûry.

Propozycja splash arta Janny w Wild Rift

Spore różnice widać też między Sorceress Lux z League of Legends a jej odpowiednikiem z Wild Rift. W dużym stopniu zmieniono również jej strój: ma on inny odcień niebieskiego, brzuch bohaterki nie jest już widoczny, dopracowano detale, całkowicie zmieniono pończochy (w oryginalnej wersji są one niebieskie i zakończone u góry falbaną).

Splash art Sorceress Lux w League of Legends
Splash art Sorceress Lux w Wild Rift
Model Sorceress Lux w Wild Rift

Niektóre bohaterki nie otrzymały znacznych zmian – zaktualizowano ich tekstury i wprowadzono delikatne poprawki. Wydaje się, że są one niewielkie – wciąż jednak wiele osób uważa postacie z Wild Rift za bardziej dopracowane i po prostu ładniejsze. Może z pewnymi wyjątkami…

Gdzie zniknęły tatuaże Jinx?!

Zaktualizowane tekstury pozbawiły Wystrzałową Wariatkę pewnego elementu, który znacząco oddawał jej charakter.

Niestety: Jinx w Wild Rift nie ma tatuaży.

Splash art Jinx w League of Legends
Model Jinx w Wild Rift

Dostało się także Jinx ze skórką Mafia: jej sukienka straciła frędzelki przy zakończeniu falban. Choć ten upraszczający szczegół pewnie można wybaczyć…

Splash art Mafia Jinx w League of Legends
Model Mafia Jinx w Wild Rift

Naprawdę, Riot, co zrobiliście z tatuażami?!

Pozostałe bohaterki
w Wild Rift

Uwaga! Nazwy skórek mogą się różnić od tych w LoL-u.
Niektóre postacie jeszcze nie mają żadnych skórek. Do większości nie ujawniono także splash artów.

Ahri

Foxfire Ahri

Annie

Frostfire Annie

Ashe

Camille

Program Camille

Fiora

Royal Guard Fiora

Janna

Lux

Miss Fortune

Cowgirl Miss Fortune

Nami

Urf the Nami-tee

Orianna

Dark Star Orianna

Shyvana

Ice Drake Shyvana

Soraka

Vayne

Arclight Vayne

Vi

Demon Vi

Porównanie modeli
League of Legends
i Wild Rift