r.

Dlaczego Leona została zmieniona na PBE?

W najnowszym patchu na PBE Leona została zmieniona, zostało wprowadzone parę kluczowych modyfikacji. To wzbudziło wiele kontrowersji, w szczególności wśród jej fanów. Dlatego o wyjaśnienie został poproszony Meddler.

Zmiany Leona_MIN Leony wzbudziły kontrowersje, ponieważ wyróżniała się wśród innych bohaterów niezwykłym zbalansowaniem. Procent wygranych meczów wspierającej od paru miesięcy oscylował w okolicach 50%, co dotychczas było uznane za szczyt marzeń Riot Games, więc nikt nie spodziewał się tak radykalnym zmian. Jednak zapytany o to Meddler, szybko przyszedł z odpowiedzią, co prawda krótką, ale treściwą.

Leona została zmieniona

Dlaczego Leona została zmieniona na PBE?

We’re looking to give her a bit more to do after her combo is on CD, hence the exploration into more ability to stick near a target, reward for AAing etc. Still somewhat experimental, doubt everything there will ship.

W wolnym tłumaczeniu: Zamierzamy dać jej możliwość robienia czegoś więcej, po wykonaniu pełnego comba. Stąd rozważanie umiejętności, które będą ją nagradzały za pozostanie przy celu i automatyczne ataki. Jednak to wszystko dalej jest w sferze testów, więc Meddler wątpi czy to wszystko trafi do wersji live.

Leona została zmieniona

 

Słowa Meddlera są bardzo pocieszające, ponieważ gdyby weszła w takim stanie, jakim jest teraz na PBE, to byłaby prawdziwym potworem (artykuł o zmianach: klik!). Zaraz znalazłby się Koreańczyk, który grałby Leona_MIN Leoną na topie i stworzyłby chorą metę. Jednak warto obserwować jakie pomysły ma dla niej Riot Games, ponieważ nagradzanie za automatyczne ataki naprawdę zdałoby egzamin w jej przypadku.

Co o tym sądzicie? Leona potrzebuje zmian, bo jest za nudna? Czy to fanaberia Riot Games?

[latest_posts category=”leagueoflegends” count=”9″]

Źródło: klik!