r.

Kontrowersyjny stymulator dostępny w sklepie Nexusa!

Czarnosercy przybył do sklepu Nexusa (klik!)! W ofercie Czarnosercego znajduje się m.in. stymulator na 360 dni, który zdążył zebrać różne opinie w Internecie. Ile kosztuje? Jakie pojawiły się opinie? Czy warto kupić? Dowiedzcie się!

 

stymulator

 

Czarnosercy dopłynął do doków Nexusa wraz z promocjami sięgającymi 50% na cały asortyment w sklepie Heroes of the Storm. Wśród nich pojawił się nowy stymulator na 360 dni! Jeszcze przed wprowadzeniem oferty z okazji Czarnego Piątku informacja o wprowadzeniu nowego stymulatora wywołała wśród Blizzardowych sympatyków MOBA wielką burzą mózgów. Debaty na forach tyczyły się głównie o to ile taki stymulator mógłby kosztować. Wśród najciekawszych pojawiały się kwoty tj. 39.99€, 49.50€, 150.00€ bywały takie, które były bliskie prawdy. A prawda ile stymulator na 360 dni od dziś jest oficjalnie znana.

booster

Tak! Dokładnie tyle ile widzicie na załączonym obrazku! Jest to 59.89 euro czyli około 250.00 złotych! Warto również zwrócić uwagę na to ile taki stymulator kosztowałby bez objęcia jego promocją, a to nie jest wcale taka mała suma, bo 119.88 euro czyli ponad 500.00 złotych! Wieści o cenie stymulatora szybko się rozeszły po Internecie rozsiewają przy tym wiele różnych komentarzy na ten temat m.in.

“Ok, ale w sumie się opłaca kupić. Wychodzi 4.99€ na miesiąc.”

“Stymulator przyciąga uwagę, ale ja osobiście bym tego nie kupił.”

“Jak ktoś gra 24h 7 dni w tygodniu przez cały rok to warto zainwestować!”

“Mi byłoby szkoda wydawać w to kasę. Wolę zainwestować pieniądze w coś innego.”

“59.89€? To jest kpina! Przecież stymulator wiele nie oferuje dla gracza coby nie udało mu się osiągnąć.”

Jak widać komentarzy na ten temat jest wiele. Zatem należy zadać sobie pytanie – czy warto zainwestować w stymulator? Zanim odpowiemy na to pytanie warto przypomnieć, że stymulator daje o 100% więcej punktów doświadczenia po każdym zakończonym meczu oraz o 150% więcej złota! Wydaje się być to fajne, ale jedyne co jest odczuwalne to tylko dodatkowe doświadczenie, bo dodatkowe złoto jest za wygrane lub przegrane mecze. Stymulator nie wpływa na zdobywane złoto za awanse gracza, awanse bohatera czy wykonywanie dziennych zadań (klik). Cena stymulatora na 7 dni wynosi 3,99€, a na 30 dni 9,99€ i co jest ciekawe te stymulatory nie zostały objęte promocją Czarnosercego. Czy to celowe zagranie Blizzarda? Jeżeli tak to jest niesmaczne zagranie. Jednakże gdyby promocją objęte byłyby stymulatory na 7 i 30 dni to cena stymulatora na 360 dni byłaby znacząco niższa dochodziłaby maksymalnie do 30.00 euro! Wracając do pytania z cyklu “czy warto…“. Jeżeli ktoś zaczyna przygodę z Heroes of the Storm to w stymulator warto zainwestować, ale do chwili osiągnięcia 40 poziomu gracza i 20 poziomu kilku bohaterów. I tu TAK dla stymulatorów się kończą. Na NIE przemawia wygórowana cena głównie stymulatora na 360 dni i małe nieodczuwalne korzyści dla gracza szczególnie w dalekim progresie gry. Ja osobiście nawet gdybym miał do wydania taką kwotę pieniężną to i tak bym nie zainwestował w stymulator na 360 dni.

A Wy co myślicie o nowym czasowo dostępnym stymulatorze? Kupicie go? Podzielcie się swoją opinią w komentarzu!