r.

Imperius Niebiański Dowódca! – koncepcja postaci

Witajcie wszyscy! Dzisiaj zobaczymy koncepcje bohatera, która powstała na jednym z forów Heroes of the Strom! Powitajcie Imperiusa!

Imperius na horyzoncie!

Imperius

Powstały koncepcje tej postaci w dwóch rolach. Zacznijmy od roli wojownika!

Pasyw: Znak niebios – Każda umiejętność Imperiusa oznacza przeciwnika świetlistym symbolem. Symbol może być stackowany do max. 3, atak podstawowy Imperiusa detonuje symbol zadając x obrażeń razy ilosc stacków + 5% za kazdy dodatkowy stack.

QGniew Solariona – Imperius pcha naprzód Solarionem zadając obrażenia, jeżeli Solarion trafi Bohatera, przebija go i zatrzymuje w miejscu na x sec.

WPod niebiosa! – Imperius Wzbija się w powietrze na 0,5 sec i uderza w wybrany obszar zadając obrażenia i spowalniając wroga.

EBlask niebios – Imperius uderza w przeciwnika i wywołuje rozbłysk oślepiający na małym obszarze wokół celu.

R1Blask Angiris – Imperius uzyskuję tarcze o wartości x na x sec Jeżeli tarcza zostanie zniszczona lub jej czas dobiegnie końca eksploduję w sile x% zaabsorbowanych obrażeń.

R2Solarion Pasywnie – Zwiększa prędkośc ataków podstawowych o x % aktywnie uderza z dużą siłą w przeciwnika zadając znaczne obrazenia i dotkliwie spowalniając cel.

Imperius w roli specjalisty!

Pasyw: Wszyscy sojusznicy wokół Imperiusa otrzymują premię + 10% do obrażeń podstawowych. ( nie działa na najemników, smoczych rycerzy itd)

QNalot! – Imperius wzywa z niebios 2 gwardzistów którzy uderzają w wybrany obszar i maszerują przez x sec. Gwardziści spowalniają trafione cele.

WPłomienie Niebios – Imperius wzywa strumień ognia który leci w linii prostej, podpalając trafione cele. Zadaję zwiększone obrażenia o 10% budynkom a 20% stronnikom i najemnikom.

EOdwrót – Imperius błyskawicznie odlatuję w tył na niewielka odległość. Na jego miejsce pojawia się strażnik Luminarei.

R1Przybądź! – Imperius wzywa Anielskiego Niszczyciela Który towarzyszy Imperiusowi przez x sec. Niszczyciel atakuję cele wyznaczone przez swego dowódcę.

R2Legion! – Imperius wzywa nieustraszoną Falangę Luminarei Która kroczy naprzód zadając obrażenia i nie pozwalając przejść przeciwnikom. Przeciwnicy są odpychani w tył przez kroczącą falangę. Falanga zadaję zwiększone obrażenia stronnikom i budynkom.

tumblr_o23071bPkL1tlnzaso1_540

Co o tym sądzicie? Podoba się, czy nie? Odpowiedzi piszcie w komentarzach!

[latest_posts category=”heroesofthestorm” count=”6″]