r.

Koncepcja Maiev Shadowsong!

W Heroes of the Storm co chwilę goszczą nowi bohaterowie. Ciągle jest ich jednak za mało. Wiele ciekawych postaci jeszcze się nie ukazało. Na szczęście nasza społeczność tworzy coraz więcej koncepcji!

Maiev Shadowsong, Strażniczka (Zabójca)

WardenCloseup

Zdolności:

Zdolność pasywna: Szybkie cięcie – atakując jeden cel Maiev atakuje go szybciej.

[Q] – Rzut Ostrzami: Maiev wykonuje obrót rzucając nożami wokół siebie (10 noży). Każde ostrze zadaje 25 punktów obrażeń. Koszt zdolności: 75 many. Czas odnowienia: 10 sekund.

[W] – Zatrute Ostrze: Po aktywacji umiejętności Maiev natychmiast wykonuje kolejny auto-atak który zadaje o podwójne obrażenia i zatruwa cel. Koszt zdolności: 25 punktów many. Czas odnowienia: 12 sekund.

[E] – Błysk: Strażniczka wykonuje natychmiastowy teleport na małą odległość zadając przy tym 60 punktów obrażeń. Koszt zdolności: 75 many. Czas odnowienia: 16 sekund.

[R] Zdolność bohaterska 1 – Zemsta: Przywołujesz w wybrane miejsce (zadając 400 punktów obrażeń) potężnego Avatara Zemsty który walczy za Ciebie przez 15 sekund i przywołuje duchy (1 duch co 3 sekundy). koszt zdolności: 125 many. Czas odnowienia: 100 sekund.

[R] Zdolność bohaterska 2 – Kara: Zamykasz wybranego bohatera w klatce (zadając 100 punktów obrażeń) przez którą nie można przeskoczyć ani z niej uciec (wyjątkiem jest Burzowy Pocisk).

Skórki:

Skórki: Kapłanka Elune (Alternatywa jak w przypadku Tyrande), Tło fabularne do skórki: Maiev od małego wiedziała, kim chce zostać i którego z braci Burzogniewnych wybrać, wybór padł na Illidana…