League of Legends r.

Kolejny weekend z dodatkowymi PZ!

Udało Wam się wyfarmić kilkadziesiąt tysięcy dodatkowych PZ w ten weekend? Niezależnie od odpowiedzi, szykujcie się na kolejny, bo oto przed Wami oficjalna zapowiedź kolejnych dni z bonusowymi punktami!

Zobacz też: Ile PZ możemy zdobyć podczas bonusowego weekendu?

W związku z przedwczesnym i niezapowiedzianym zakończeniem eventu (Europejczycy stracili bonus 2 godziny wcześniej od pozostałych graczy), jeden z rioterów oficjalnie przeprosił za problemy i zapowiedział powtórkę wydarzenia z dodatkowymi PZ. Oto wypowiedź:

Nie wyszło to najlepiej, za co najmocniej przepraszamy. Było kilka powodów i wpadek przez które event nie poszedł po naszej myśli, jednak nie to jest teraz najważniejsze.

Dla Was liczy się to, że ponawiamy wydarzenie! W ciągu najbliższych dni poinformujemy Was o dokładnej dacie i zapewniamy, że tym razem wszystko będzie widoczne i tak przejrzyste, jak tylko się da. Dopalacz Punktów Zasług będzie aktywny we wszystkich wybranych kolejkach przez cały zapowiedziany czas.

Podsumowując: zjebaliśmy, więc powtarzamy event. Tym razem poprawnie.

Jeszcze więcej PZ!

Jak widać, Riot jednak nie jest taki zły i bezwzględny jak mogłoby się wydawać. Widzą swoje błędy i naprawdę chcą, żeby wszyscy byli zadowoleni. Niezależnie więc od tego, czy był to celowy zabieg PR-owy, czy może faktyczna wpadka, nie pozostaje nam nic innego jak czekać na kolejny weekend z bonusowymi Punktami. Szykujcie więc premade’ów, kawę i zaplanujcie czas, bo już wkrótce będziecie mieli okazję nieco się wzbogacić!


Na koniec, pytania: Wiedzieliście o tych problemach, czy może nie zdaliście sobie nawet sprawy, że event zakończył się przedwcześnie? Napiszcie też koniecznie, co sądzicie o decyzji i postawie Riotu!