League of Legends r.

Kolejny rework będzie miał “długi cykl produkcyjny”. Nie wiadomo, czy pojawi się w 2021 roku

Nowa informacja pobudziła dyskusje wśród graczy, którzy podejrzewają, że kolejnym reworkowanym bohaterem może być Udyr.

Zobacz też:

Wczoraj ogłoszono, że rozpoczęły się prace nad kolejnym reworkiem po aktualizacji Dr. Mundo. Nie ujawniono, jakiej postaci on dotyczy (choć wiemy, że na pewno nie jest to Shyvana ani Nocturne).

Nie zdradzono także, kiedy ten rework zostanie wydany. Gracze podejrzewali, że  pojawi się on w przyszłym roku, jednak – jak się okazuje – nie jest to pewne, o czym poinformował rioter Reav3:

Za wcześnie, by to określić, zazwyczaj nie mówimy o datach, dopóki nie zakończymy etapu wczesnych poszukiwań / tworzenia idei. Chcemy się upewnić, że design jest mocny, zanim przejdziemy do jego produkcji. Ten bohater prawdopodobnie będzie miał długi cykl produkcyjny, co stanowi jedną z przyczyn, dla której nie znalazł się w poprzednim głosowaniu na rework.

Wypowiedź ta wyjątkowo zainteresowała graczy. Pojawiły się podejrzenia, że zapowiedziane VGU dotyczy Udyra – w końcu praca nad nim będzie wyjątkowo skomplikowana ze względu na zmieniające się formy i skórkę ultimate. Pamiętajmy jednak, że są to wyłącznie nadzieje fandomu – nie potwierdzono, że chodzi o tego bohatera.