Kapitan Teemo bez czapki? Kolejne fenomenalne dzieło!

Egipski artysta po raz kolejny zadziwia swym dziełem, jednakże tym razem bohaterem jego pracy jest nieustraszony Yordl, jakim jest Teemo!

Następne dzieło trafiło do kolekcji egipskiego grafika TheFearMaster, której ideą jest ukazywanie zamaskowanych bohaterów bez nakrycia ich twarzy. Do tej pory idealnie ukazywał prawdopodobny wygląd twarzy Zeda, Jhina, Shaco oraz Mastera, których nigdy nie zdołamy ujrzeć.

Natomiast w przypadku nowej pracy postanowił nie odkrywać twarzy kolejnego bohatera, a jego głowę. Tym kimś jest najbardziej skurwysyński chomik, jaki stąpa po Summoner’s Rift Teemo, mały bohater miasta Bandle City, który od zawsze nosił swoje nakrycie głowy.

Teemo bez czapki

Można stwierdzić, że nie jest trudno wyobrazić sobie go bez czapeczki, aczkolwiek nie zmienia to faktu, że praca wygląda naprawdę dobrze, a sama postać Yordla wręcz fenomenalnie.

Nie wiem jak Wy, ale osobiście czekam z niecierpliwieniem na kolejną pracę autora. Natomiast chciałbym poznać Wasze zdanie na temat powyższego dzieła!

O autorze: icon

iconTypowy nerd spędzający całe dnie przed komputerem. Miłośnik Ligi Legend oraz grafiki komputerowej. W wolnych chwilach romantyk i najlepszy chłopak pod słońcem.