League of Legends r.

Zed bez maski?! Kolejna genialna praca!

Jakiś czas temu wspominaliśmy Wam o świetnym fan arcie Jhina bez swojej maski. Teraz czas na kolejny obraz tego utalentowanego twórcy!

TheFearMaster, bo tak przedstawia się wspomniany użytkownik serwisu DeviantArt, zaskoczył bardzo dopracowanym obrazkiem przedstawiającym jego pomysł na twarz Jhina, która w grze skrywana jest za maską. Teraz ten sam artysta po prośbach ludzi z Reddita postanowił namalować Zeda z League of Legends także bez zasłaniającej jego facjatę maski.

Jak możemy zobaczyć na załączonym wyżej obrazku, nasz Władca Cieni jest tutaj starszym mężczyzną z surowym wyrazem twarzy. Możemy dostrzec na jego głowie czarne włosy, które powoli tracą swoją naturalną barwę, aby zamienić się wkrótce na białe. Cała praca jest wykonana bardzo schludnie i widać, że autor, tak samo jak ostatnio, postarał się i rzeczywiście włożył w to serce i duszę. Klikając TUTAJ będziecie mogli przejść na profil DeviantArt twórcy tego cudownego dzieła i zachęcam Was do przejrzenia jego innych prac.

I jak podoba Wam się najnowsze dzieło tego artysty? Macie zamiar czekać na jego kolejne (pewnie tak samo dobre) prace, czy może jego styl nie przypadł Wam do gustu? Komentarze zostawiam dla Was, a ja z chęcią zapoznam się w tej sekcji z Waszą opinią.