League of Legends r.

Jak będą wyglądać zaktualizowane ramki do skórek True Damage? Każda będzie mieć inny kolor

Riot zapowiadał, że zobaczymy nowe wersje ramek do skórek True Damage ze względu na niepasującą kolorystykę do Akali i Qiyany. Wiemy już, jak będą wyglądać!

Artykuł powiązany:

Dlaczego Riot zmienia ramki?

Stare ramki wydawały się wyjątkowo niedopasowane do dwóch postaci: Akali i Qiyany. Zazwyczaj Riot tworzy wszystkie ramki do jednej linii skórek w tym samym kolorze, jednak w tym wypadku firma postanowiła spełnić prośby graczy – i zmodyfikowała je tak, by każdy skin posiadał ramkę w innej wersji kolorystycznej.

Kiedy nowe ramki będą dostępne?

Ramki nie będą dostępne od razu po wydaniu (czyli 10 listopada). Początkowo w grze zobaczymy więc stare wersje. Nowe ramki pojawią się w grze nie później niż w patchu 9.24, na początku grudnia.

Każda osoba, która kupi ramkę przed jej zmianą na nową wersję, po pojawieniu się nowych ramek będzie mogła zwrócić ramkę bez zużywania tokenu. Czas na to będzie jednak ograniczony.

Oznacza to, że stare ramki zupełnie znikną z gry. Nawet jeśli kupisz starą ramkę przed wydaniem nowej, zostanie ona podmieniona na nową. Jeśli jednak uznasz, że Ci się ona nie podoba, będziesz mógł/mogła ją zwrócić bez żadnych konsekwencji.

Nowe ramki

Stare ramki