r.

Riot zmieni ramki do skórek True Damage

Ramki to ten rodzaj zawartości, za który musimy zapłacić (RP lub w tym przypadku tokenami). Nic więc dziwnego, że gracze oburzają się, gdy ramka nie pasuje do skórki... Riot planuje zmiany ramek do skinów True Damage.

Ramki do skórek True Damage

 

Będą zmiany ramek!

Wiele graczy narzekało na niedopasowanie ramek do dwóch skórek True Damage: Qiyany oraz Akali. Niektórzy nawet proponowali, by każdy skin posiadał własny motyw kolorystyczny ramki – jak np. użytkownik Reddita boydlr, który zaproponował następującą wersję:

Jest to tylko propozycja fanowska!

Riot Katana zgodził się, że obecne ramki nie wyglądają zbyt dobrze w przypadku Qiyany i Akali. Poinformował też:

Zespół pracujący nad True Damage zajął się tą kwestią i zgadzamy się, że dopasowanie koloru ramki do każdego bohatera jest świetną poprawką. Kiedy pracujemy nad takimi liniami skórek, jak ta, zazwyczaj używamy tej samej ramki dla zgodności tematyki, jednak przy takiej wariacji kolorów nie jest to odpowiednie, zwłaszcza dla Akali i Qiyany.

Ponieważ jesteśmy na późniejszym etapie cyklu niż zazwyczaj, będziemy robić zmiany ramek, jednak wejdą one już po ich wydaniu.

Rioter nie zdradził jeszcze, jak będą ukierunkowane zmiany. Wiadomo jednak, że zostaną wydane nieco później – w końcu skórki True Damage mają być dostępne już od niedzieli (10 listopada).