r.

Ile RP rozdał Riot za rysunki? Dlaczego nie można zdobywać tokenów 6. i 7. poziomu maestrii na ARAM-ie?

Przed nami kolejne Spytaj Riot z odpowiedziami na pytania: Ile rysunków Riot dostał w ramach akcji sztuka rysunków za RP? Ile Riot Points rozdał? Jak można załapać się do Riot na testy nowych bohaterów lub większych VGU? Dlaczego tokeny maestrii 6. i 7. poziomu nie są dostępne na ARAM-ie? Czy sierść Yuumi uczula graczy?

Ile rysunków Riot dostał w ramach akcji sztuka rysunków za RP? Ile Riot Points rozdał?

W ciągu ostatnich 11 miesięcy Riot otrzymał ponad 24 000 rysunków za RP. Od samego początku gry wpłynęło ponad 300 000 prac. Rozdano około 7 500 000 RP (licząc średnio 25 RP za jeden rysunek).

Riot nadal wspiera podobną działalność. Jeżeli brakuje Wam kilku RP, napiszcie do Wsparcia Gracza (nie zapomnijcie o własnej twórczości!).

Oto przykładowy rysunek od jednego z graczy:

Jak można załapać się do Riot na testy nowych bohaterów lub większych VGU?

Riot zaprasza graczy do testowania nowych postaci lub reworków. Opcja ta jest dostępna dla osób mieszkających w Kalifornii (tam też odbywają się testy). Konieczny warunek to aktywne granie w LoL-a, sportowe zachowanie i brak bana na koncie. Zazwyczaj do testów trafiają osoby z Los Angeles.

Czasami Riot ściąga znane osoby do testowania konkretnej postaci. Miało to miejsce np. w przypadku Irelii (IreliaCarriesU), Akali (Professor Akali) i Mordekaisera (Malicious Metal).

Riot zaprasza do testów, kontaktując się z graczami za pomocą maila powiązanego z kontem w grze.

Dlaczego tokeny maestrii 6. i 7. poziomu nie są dostępne na ARAM-ie?

W ocenie maestrii Riot bierze pod uwagę bohatera, rolę i tryb gry. Skala ocen S i S+ przyznawanych na Howling Abyss jest zupełnie inna niż na Summoner’s Rift. W przypadku niektórych postaci otrzymanie takiej oceny jest dużo łatwiejsze, a w przypadku innych – dużo trudniejsze.

Rangi te muszą oznaczać to samo dla każdego gracza. Przyznawanie tokenów na ARAM-ie kłóciłoby się z tym założeniem. Riot jednak zastanawia się, jak zmodyfikować ten system.

Mam uczulenie na koty. Czy muszę trzymać się z dala od Yuumi, czy jednak mogę ją głaskać, skoro jest magiczna?

Spokojnie – tarcza Yuumi zatrzymuje wszelkie alergeny! Uważajcie jednak na zadrapania.

Alergeny neutralizuje też atmosfera Bandle City!

Przeczytaj całe Spytaj Riot