League of Legends r.

IEM 2017 – cosplay

IEM to doskonała okazja na pokazanie swojego cosplayu. W Katowickim Spodku minąć mogliśmy przeróżne stroje postaci z Ligi. Kto wypadł najciekawiej? Zobaczcie galerię zdjęć IEM 2017 - cosplay. 

Coroczny IEM kojarzy nam się nie tylko z profesjonalnymi rozgrywkami w League of Legends, ale również cosplayem. Katowicki Spodek na parę dni staje się miejscem pełnym kolorowych strojów i ciekawych pomysłów. Postacie w klasycznych strojach, jak i skórkach. Kolorowe włosy, puszyste ogony i widowiskowe bronie. Wszystko to spotkać mogliśmy 25 i 26 lutego w czasie trwania pierwszego weekendu Intel Extreme Masters 2017.

Kolejki do cosplayerów były ogromne. Jednak udało nam się zrobić zdjęcie sporej części strojów. Tak więc mamy dla Was prawie wszystkie Czarodziejki Gwiazd (niestety Jinx nie pojawiła się w Spodku), kilka wersji Ahri, Żądlącą Akali, Elise Krwawego Księżyca oraz wiele więcej.

Czyj strój został wykonany najładniej? Kto wcielił się w swoją postać najciekawiej? Oceńcie sami.

Zapraszamy również do wpisu z relacją z pierwszego weekendu IEM-u 2017: klik.

IEM 2017 – cosplay

IEM 2017 - cosplay

IEM 2017 - cosplay

IEM 2017 - cosplay

Jak podobają Wam się powyższe cosplaye? Który najbardziej przypadł Wam do gustu?
Być może ktoś ze zdjęć czyta How2Play. Jeśli tak (i chce się nam przedstawić) – niech napisze, które zdjęcie przedstawia jego cosplay. Chętnie Was poznamy.

Cześć. Jak zauważyliście na witrynę została dodana wyskakująca reklama. Pojawia się ona raz na 24 godziny (na telefonie nie wyskakują, tylko na komputerze). Przez kilka lat działalności chcieliśmy uniknąć tego rozwiązania – wiemy, że może być irytujące, jednak to tymczasowa konieczność z racji spadku stawek reklam z programu Google. Mamy nadzieję, że zrewanżujemy Wam się ciekawymi artykułami i konkursami w najbliższych tygodniach.