League of Legends r.

Graj Kog’Mawem jak cheater!

Czyli co zrobić, by zmaksymalizować swój skill w graniu Kogim oraz jak ustawić klawisze. Niech przeciwnicy płaczą, że masz skrypty! Freelo!

Nie ma nic przyjemniejszego niż napluć przeciwnikowi w twarz i zdeptać jego marzenia o wygranej. Jeśli pierwsza część tego zdania zasugerowała Ci ostatnio najtrudniejszego do zbalansowania strzelca, chodzącą definicje pojęcia “Szklana Armata” Kog’Mawa, to jesteśmy w domu (choć istnieje duża szansa, że zrobił to tytuł i miniaturka, ale nie wgryzajmy się w szczegóły). Co warto zauważyć zanim przejdzie się, by czytać dalej?

To kwestia skilla i wiedzy, wszystko jest legalne!

Serio, obejrzałem ten początek i miałem wątpliwości czy to, co widzę, jest faktycznie legalne. Wygląda na to, że tak. Cały trick polega na wejściu do ustawień wewnątrz gry, zmianie przypisanych klawiszy i zatwierdzeniu. Cała reszta to zwyczajne rekcenie wrogów. Upewnijcie się, że Wasze klawisze A, S, Z, X i spacja działają.

Tak, to działa również na Kaliście, ale nie odbierajmy sławy naszemu czworonogowi z pustki. Macie zamiar to przetestować? A może jesteście już tak dobrzy, że Wasi przeciwnicy zawsze płaczą o te skrypty? Dajcie znać! 😉

[latest_posts category=”leagueoflegends” count=”9″]