League of Legends r.

Galeria prac: Yosukii

Solidna dawka Riven. Jednak to nie wszystko, co może zaoferować nam Yosukii i galeria, w której... nietypowe pary z LoL-a to codzienność. Sprawdźcie sami, co wymyślił ten artysta. 

Lubicie fandom i coraz dziwniejsze połączenia bohaterów? Jeśli tak, Yosukii i jego galeria prac będzie dla Was ciekawą propozycją.

Mamy tutaj dużo par, które… zostały zapoczątkowane dzięki temu autorowi. Jego rysunki z Riven i Talonem obiegły cały internet. Fani autora wiedzą również to, że uwielbia on połączenie Irelia + Syndra.

Pewnie zauważyliście, że sporo piszemy o parach z LoL-a. Nie jest to przypadkiem. Stali czytelnicy już pewnie zauważyli, że jest to zapowiedź powrotu pewnej serii. Kto z Was zgadnie jakiej?

Jednak wracając do Yosukiiego – jest to artysta z Tajwanu, który nie mówi o sobie za wiele. Wiemy, że jest ogromnym fanem Riven i Talona, mówi po chińsku i japońsku oraz ćwiczy rysowanie od paru lat. W jego galerii na DeviantArt.com znajdziemy głównie fanarty z League of Legends, jednak nie jest to jedyna tematyka jego prac (przykłady innych rysunków damy na końcu wpisu).

Galeria prac: Yosukii

Yosukii

Yosukii

Jak Wam się podobają powyższe prace? Czy ten artysta był Wam wcześniej znany? Który fan arty okazał się najładniejszy? Dajcie znać w komentarzach.