League of Legends r.

Galeria prac: Xyrise

Galeria idealna dla fanów chibi. Przygotujcie się na nieopisaną ilość słodkości - oto galeria prac artystki o pseudonimie Xyrise. 

Galerie prac bywają różne i nie każdy lubi rysować zaawansowane rysunki z pełnym tłem i przemyślaną scenerią. Sporo artystów np. na DeviantArt.com postanowiło być kojarzone ze stylem chibi.

Wielu czytelników lubi urocze obrazki, szczególnie jeśli dotyczą konkretnych bohaterek z League of Legends. Dlatego też zbiór prac Xyrise jest ciekawą odmianą od typowych galerii, jakie pojawiały się wcześniej.

Xyrise to dziewczyna z Filipin, która jak sama pisze – uwielbia rysować i jest to jej hobby. Chciałaby doskonalić się w tym, co robi, a najbardziej podoba jej się rysowanie uroczych rzeczy. Kocha mangę i anime.  Na swoim profilu zamieściła również cennik prac, dlatego też wszyscy, którzy polubią jej styl, mogą zamówić u niej rysunek.

Poniżej zaprezentujemy Wam sporą część galerii wspomnianej rysowniczki. Jeśli spodoba Wam się jej styl, możecie obejrzeć wszystko tutaj: klik.

Zapraszamy do oglądania.

Galeria prac: Xyrise

 

Xyrise

Xyrise

Dajcie znać, jak podobają Wam się powyższe prace. Która okazała się najładniejsza? Lubicie takie styl? Chcielibyście więcej galerii związanych z chibi? Napiszcie o tym w komentarzach.

Możecie również wysyłać własne propozycje – linki z komentarzy zawsze są przeglądane i często propozycje czytelników pojawiają się jako kolejne artykuły.