League of Legends r.

Galeria prac: SquChan

Kolejna galeria prac, tym razem od SquChan, dziewczyny, która ma uroczy i kolorowy styl. Jak prezentują się bohaterowie League of Legends w jej wersji? Zobaczcie sami. 

Dzisiaj coś dla tych, którzy lubią bardzo uroczy styl i kreskę, która wygląda jakby była wycięta prosto z anime. Wśród czytelników jest wielu fanów japońskich seriali animowanych, więc poza oczywistym nawiązaniem do nich w wyglądzie prac, pojawi się też co nieco o bohaterach z tych produkcji. Więc jeśli lubicie te klimaty – zapraszamy do czytania i oglądania.

SquChan to rysowniczka z Węgier, która swoją publiczną przygodę z fanartami zaczęła już prawie 10 lat temu. Dawniej głównie fanka Vocalidów, dziś rysująca praktycznie wszystko. Poza sporym zainteresowaniem Japonią, lubi też gry komputerowe (ostatnio głównie Overwatch). Aktywnie udziela się na Twitterze, opisując m.in. swoje wpadki w czasie rysowania, opinie na temat trendów na Deviantart czy też to, co robi jej pies.

Oczywiście jak w przypadku wielu artystów, na jej kanale na YouTube również znajdziecie speedpainty części prac: klik.

Znaleźć ją możecie także na FacebookuPatreoniePixivie czy też Instagramie.

Galeria prac: SquChan

SquChan

SquChan

SquChan

SquChan

 Jak podobają Wam się powyższe prace? Uważacie, że są urocze, czy może aż przesłodzone? Która najbardziej Wam się spodobała? Napiszcie w komentarzach.