League of Legends r.

Galeria prac: Rozemira

Urocza i bardzo delikatna kreska to znak rozpoznawczy dziewczyny o pseudonimie Rozemira. Jej prace, choć specyficzne, zapadają w pamięć. Może i Was urzeknie ten styl. 

W galeriach prac próbujemy pokazywać różne style i techniki, dlatego też pojawiały się już artykuły o rysunkach tradycyjnych (kredką, ołówkiem czy farbami), jak i wszelkiego rodzaju rysunki cyfrowe. Pojawiały się galerie typowo mangowe, jak i takie, gdzie postacie były rysowane bardzo realistycznie.

Dzisiaj mamy dla Was kolejną galerię, o specyficznej kresce, która zapewne nie będzie podobała się każdemu. Jednak taki styl zdobył całkiem spore grono fanów.

Rozemira to rysowniczka z Tajwanu, która poza tworzeniem fan artów zajmuje się również cosplayem. Jak sama pisze, uwielbia Riot Games oraz całe uniwersum League of Legends. To właśnie LoL jest główną tematyką jej prac. Rozemira swoje rysunki nie tylko publikuje w internecie, ale również pojawia się z nimi na konwentach, gdzie można zakupić np. plakaty, przypinki czy breloczki z jej pracami.

Większość swoich prac (i cosplayów) publikuje na Facebooku: www.facebook.com/rozemira

Znaleźć ją możecie również na DeviantArt czy Twitterze.

Galeria prac: Rozemira

Rozemira

Jak podoba Wam się styl tej autorki? Lubicie takie nietypowe kreski i techniki rysowania? Czy może jesteście zwolennikami bardziej powszechnie znanych kresek? Dajcie znać w komentarzach.