League of Legends r.

Galeria prac: Rayph

Czas na kolejną galerię, pierwszą w nowym roku. Zaczniemy tym razem poważniejszą kreską, więc jeśli znudziły się Wam chibi i mangowy styl, to mamy coś dla Was.

Oto pierwsza galeria prac w tym roku. Pod lupę bierzemy prace rysownika o pseudonimie Rayph. Artysta ten jest nie tylko twórcą wielu fanartów, ale również grafikiem – jak sam pisze, aktywnie współpracuje z producentami gier.

Rayph nie mówi o sobie za wiele. Możemy się dowiedzieć, że ma zainteresowania “typowego nerda” (jak sam uznał), czyli gry komputerowe, muzyka czy oglądanie filmów w domowym zaciszu.

Rayph jest artystą wszechstronnym, dobrze radzi sobie ze zwykłą kartką i ołówkiem, jak i umie zaprojektować modele do gier, piękne tła, projekty bohaterów czy skórek oraz oczywiście potrafi robić świetne fanarty.
Zobaczcie sami.

Galeria prac: Rayph

rayph

rayph

Jak podoba Wam się styl tego artysty? Co sądzicie o czarno-białych fanartach z League of Legends? Odpowiada Wam taka kreska? Cieszycie się, że w galerii pojawili się wreszcie Rumble, Kog’Maw czy Dr Mundo? Dajcie znać w komentarzach.