League of Legends r.

Galeria prac: Paddy-F

Zbiór ciekawych pomysłów na proste, ale przykuwające uwagę fanarty. Galeria artysty podpisującego się pseudonimem Paddy-F. Czy będzie tam Wasza ukochana postać?

Czas na kolejną nietypową galerię prac. Nie będzie tu typowych fanartów, które bardzo dobrze znacie z setek stron. Dzisiaj zobaczycie, jak w prosty sposób i przy ograniczonej ilości kolorów przekazać dużo treści.

Paddy-F, artysta z Wietnamu, na swoim profilu na deviantart.com pokazał, że z dobrym pomysłem można stworzyć niesamowitą galerię pełną zapadających w pamięci rysunków. Autor jest fanem League of Legends oraz serii Pokémon, ale wśród swoich prac posiada naprawdę pokaźną kolekcję fanartów z Touhou Project czy Sailor Moon.

Paddy nie pisze o sobie za dużo, w profilu podał jedynie pochodzenie i kilka zainteresowań, a jego prace w większości nie posiadają nawet krótkiego opisu.

Poniżej pokażemy Wam ogromny, choć oczywiście niepełny zbiór rysunków tego autora. Dla zainteresowanych odsyłamy do pełnej galerii – klik. Warto poświęcić chwilę na przejrzenie jej, szczególnie jeśli spodoba Wam się taki styl.

Zapraszamy do oglądania.

Galeria prac: Paddy-F

 

   

Jak podoba Wam się tego typu galeria prac? Czy tak prosty pomysł na fanarty przypadł Wam do gustu? Która postać wypadła najciekawiej? Będziecie śledzić galerię Paddy-F w przyszłości? Napiszcie w komentarzach.