League of Legends r.

Galeria prac: Kezi

Kolejna galeria prac polecona przez jednego z naszych czytelników. Tym razem będzie dużo Czarodziejek Gwiazd oraz Riven. Ale to oczywiście nie wszystko, co do zaoferowania ma Kezi. 

Wśród rysowników bywa różnie. Mamy takich, którzy rysują głównie ulubione serie skórek, są też ci, co na swoich fanatach przedstawiają tylko podstawowy wygląd bohaterów. Znamy galerie wyróżniające się tym, że jest w nich portret prawie każdego bohatera, jak i takie, gdzie jedna postać stanowi większość prac. Jak będzie tym razem?

Dzisiejsza galeria prac została polecona przez czytelnika o nicku TellMeASecret.

Kezi, autorka prac, które zaraz zobaczycie, to 21-letnia studentka z Chin. Jest fanką gry Crusaders Quest oraz anime Little Witch Academia. Wśród jej zainteresowań nie mogło zabraknąć oczywiście rysowania, jak i samego League of Legends. Kezi śledzi nowości w Lidze, co możemy zaobserwować na jej fanartach – niedługo po ujawnieniu nowej skórki do Lux wśród jej prac pojawił się rysunek z Lux właśnie w takim wydaniu. Zainteresowała się również wydaniem Zoe, jak i ostatnim skinem do Riven.

Jeśli już mowa o samej Riven, to warto wspomnieć, że Kezi jest fanką łączenia tej bohaterki z Yasuo. Rysowała ich kilka razy, niejednokrotnie w jednoznacznej sytuacji.

Sporą część rysunków tej autorki (choć niestety nie wszystkie) znajdziecie na www.artstation.com.

Galeria prac: Kezi

 

kezi

Dajcie znać, jak podobają Wam się rysunki tej autorki. Który najbardziej przypadł Wam do gustu?

Jeśli ktoś z Was również chce polecić jakaś galerie, może śmiało dawać swoje propozycje w komentarzach. Fanarty nie muszą być jedynie cyfrowe. Zawsze mogą być to również rysunki ołówkiem, obrazy malowane farbami czy inne formy sztuki.