League of Legends r.

Galeria prac: InstantIP

Kolejna porcja fanartów, tym razem od Koreańczyka rysującego pod nickiem InstantIP. A wśród nich prace, które na pewno kojarzycie i widzieliście nieraz na wielu stronach. 

Po ostatnim bardzo entuzjastycznym odzewie w komentarzach widać było, że sporo z Was naprawdę lubi serię „Galeria prac” Dlatego dziś pojawia się kolejna, a kolejni autorzy trafili na listę oczekujących. Wciąż wielu z nich to mało znani twórcy, którzy mimo talentu nie są zbytnio kojarzeni (choć niektóre z ich prac są masowo kopiowane w internecie i pojawiają się na wielu stronach o LoL-u).

Jednym z takich artystów jest InstantIP, freelancer z Korei Południowej. Nie wiadomo o nim dużo, w profilu podał jedynie pochodzenie i datę urodzin oraz to, że niezbyt rozumie język angielski i przeprasza, jeśli nie odpowie na część komentarzy.

Jego galerię trudno streścić, znajdą się tam rysunki z wielu gier, często oznaczone kategorią „dla dorosłych” (czego oczywiście w tym wpisie nie będzie), jak i autorskie pomysły na różne postacie.

Kont ma sporo, więc znajdziecie go na Facebooku, Twitterze, Pixivie czy Patreonie. Oczywiście nie zabraknie też DeviantArta.
Z jakiegoś powodu niektóre prace pojawiają się tylko na poszczególnych kontach, więc raczej nie uda Wam się obejrzeć pełnej galerii tylko w jednym miejscu.

My oczywiście skupimy się głównie na League of Legends. Zapraszamy do oglądania.

Galeria prac: InstantIP

Jak podobają Wam się prace tego autora? Przypadł Wam do gustu taki styl? Która najbardziej przyciągnęła Waszą uwagę? Napiszcie w komentarzach.