League of Legends r.

Galeria prac: IND

Oto kolejna galeria prac. Utalentowanych fanów League of Legends nie brakuje. Dziś pooglądamy prace rysowniczki o pseudonimie IND. 

Pamiętacie ostatnie części Propozycji nowych skinów? Pojawiły się tam skórki do Branda: Blood Moon, Heartseeker i Arcade. Autorką prac była osoba ukrywająca się pod pseudonimem IND. Kim ona jest?

IND to Koreanka, która interesuje się rysowaniem i grami komputerowymi. Ze świata League of Legends do gustu najbardziej przypadli jej Brand i Ryze, których wizerunki dominują w jej galerii. IND wymyśla też swoje skórki do gry (jak łatwo się domyślić – również do tych dwóch bohaterów) oraz rysuje krótkie komiksy (które niestety znalazłam tylko w wersji koreańskiej).

Zapraszam do oglądania.

Galeria prac: IND

 

IND

IND

IND

Jak podobają Wam się prace IND? Dla fanów tworzenia w LoL-u par męsko-męskich, zapraszam do obejrzenia całej galerii IND tutaj (nie powinno zaskoczyć Was to, że parą, którą promuje jest Brand i Ryze).

Napiszcie opinie o twórczości tej Koreanki oraz jeśli chcecie – podajcie kolejne propozycje rysowników, których lubicie lub po prostu przypadkiem trafiliście na ich prace i uważacie, że warto byłoby o nich wspomnieć.