League of Legends r.

Galeria prac: Goomrrat

Mamy dla Was kolejną galerię prac, tym razem od rysownika, który polubił szczególnie jedną z bohaterek. Pewnie już się domyślacie jaką. Jednak to nie wszystko. 

Jak już pewnie domyśliliście się po miniaturze wpisu – dzisiejsza galeria będzie znów pełna Lisicy o Dziewięciu Ogonach. Artyści po prostu bardzo lubią Ahri, co pewnie nie podoba się tym, którzy są już nią zmęczeni. Ale spokojnie – dzisiaj nie tylko ona. Możliwe, że znajdziecie coś co Was zainteresuje.

Goomrrat, a właściwie Lee Yongsung to Koreańczyk, który zajmuje się rysowaniem. I w sumie nie ma o nim więcej informacji, a przynajmniej nie chciał ich podać na większości stron, na których możemy znaleźć jego prace.

Po jego galerii widać jedno – uwielbia Ahri, szczególnie jej skórkę Popstar. Właśnie taka Lisica pojawia się na jego trzech najstarszych pracach. Potem mamy propozycje skinów do niej, kolejne fanarty i tak dalej… Z resztą zobaczcie sami.

Galeria prac: Goomrrat

Goomrrat

Goomrrat

Nie da się ukryć, że wiele rysunków tego artysty po prostu nie nadaje się do pokazania tutaj (ze względu na młodszych czytelników). Ale jeśli ktoś z Was jest chętny do obejrzenia wszystkich jego prac, zapraszamy tutaj: deviantartartstation.

Dajcie znać, jak podobają Wam się jego prace. Która najbardziej przypadła Wam do gustu?