League of Legends r.

Galeria prac: CGlas

Zobaczcie galerię prac artysty o pseudonimie CGlas. Ponad 30 zapadających w pamięć rysunków o charakterystycznej kresce. Który spodoba Wam się najbardziej?

Dziś mamy dla Was naprawdę dużą galerię prac. Tym razem nie będzie to mieszanka różnych gier, ponieważ z samego League of Legends jest ponad 30 różnych rysunków. Znajdziecie postacie w swoich podstawowych skórkach, jak i innych wydaniach (pojawią się również najnowsze Star Guardian). Autorem galerii jest CGlas.

Yong Hui Ng, znany jako CGlas, to artysta z Singapuru, który od paru lat tworzy różnego rodzaju prace związane z grami czy anime. Przez ten czas zdobył sporo fanów – jego profil na deviantart.com odwiedziło ponad 400 tysięcy osób. Na artstation.com zdobył prawie 10 tysięcy polubień i zebrał już ponad 3 tysiące obserwujących. Nie jest to aż takie zaskakujące – utalentowane osoby cieszą się dużym zainteresowaniem w internecie. Na podziw zasługuje to, że CGlas opublikował do tej pory prawie 600 rysunków.

Dzisiejsza galeria to w 100% fanarty z LoL-a (z czego Yong Hui Ng jest najbardziej znany), dlatego może zaskoczyć fakt, że ulubioną grą autora jest Starcraft 2.

Jego styl jest charakterystyczny i nieco różni się od poprzednich galerii. Część rysunków sprawia wrażenie, jakby była namalowana farbami.

Zapraszamy do oglądania.

Galeria prac: CGlas


CGlas

Dajcie znać, jak podobają Wam się powyższe prace. Która przypadła Wam do gustu najbardziej? Odpowiada Wam taki styl rysowania? Jeśli chcecie zobaczyć pełną galerię prac tego artysty, możecie to zrobić tutaj: cglas.deviantart.com.

Profil autora uzupełniony jest o różne linki – w tym m.in. Twittera, Facebooka czy Twitcha.