League of Legends r.

Galaxy Slayer Zed: interakcje specjalne, splash art i easter egg z Fakerem

Wygląda na to, że w nowej skórce Riot upamiętnił jedno z najsławniejszych zagrań Fakera z sezonu 3!

Może Cię także zainteresować:

How2Play przepowiedziało Zeda bez maski
niespełna dwa miesiące temu

Jest nam niezmiernie miło, że nasze podejrzenia się sprawdzają.

W jednym z artykułów wspominaliśmy o nachodzącym komiksie Riotu we współpracy z Marvel Studios, którego bohaterem mógłby być młody Zed. W związku z tym wysunęliśmy tezę, że już niedługo ujrzymy go bez maski… i tak się stało!

Yasuo dostanie nerfy (możliwe, że w hotfiksie) ★ Czy zobaczymy Zeda bez maski? ★ Dowolne ruchy kamerą w LoL-u! ★ Peleryna Twisted Fate’a będzie bardziej realistyczna ★ Figurka Księżycowej Diany dostępna

Zed bez maski?!

W filmiku przedstawiającym specjalne interakcje Zeda mogliśmy zobaczyć dwie animacje, w których występuje zupełnie bez maski. Pierwsza to pojawienie się w bazie: Zed wyciąga ręce do góry, po chwili na jego ciele pojawia się zbroja. Druga natomiast jest w trakcie animacji powrotu: postać odrzuca swój hełm i pancerz, zawisając w powietrzu na metalowych “pajęczych odnóżach”.

Pamiętajmy jednak, że każda skórka jest stworzona z myślą o alternatywnych uniwersach w Lidze. To, że Zed pokazał swoją twarz w świecie Oddysey, nie musi oznaczać, że ujawnił ją dla Runeterry.

Prezentacja skórki

Interakcje specjalne
Galaxy Slayer Zed

Easter egg z Fakerem

Gdy Galaxy Slayer Zed zabija Zeda z przeciwnej drużyny, wypowiada słowa, które skądś możecie kojarzyć: “Look at the skill. Look at the moves. Zed, what was that?!”.

Jest to parafraza słów komentatora (“Faker” zamiast “Zed”)  do sławnego starcia Fakera z Ryu z KT, w którym oboje próbowali zwyciężyć dla swojej drużyny, grając Zedem. Ryu miał wtedy skórkę Shockblade, podczas gdy Faker grał na podstawowym skinie. Co zabawne, w grze występowało również dwóch Shenów, którzy razem zultowali atakujących siebie nawzajem zabójców, ale wycofali się z tego pomysłu. To był naprawdę niezwykły, legendarny w dziejach LoL-a mecz.

Interakcje specjalne

Fragment starcia Fakera z Ryu

Splash art
Galaxy Slayer Zed